Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir Kısaca

0

Rüyada zürafa görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşamda düşmanlarınızdan kazanacağınız zaferlere , bunların üzerinden tek başınıza geleceğinize ve yakın zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda zürafa üzerine bindiğinizi gördüyseniz o zaman malınıza bir zarar geleceğine , alacağınız kötü bir haberden dolayı canınızın baya bir sıkkın olacağına yorulur. Rüyada zürafayı avlıyorsanız , kadınlar için kocasına sadık olmadıklarına ve hamile bir bayana işaret eder.

Rüyada Zürafa Kesmek

Rüyada zürafa kesmek iş yaşantınızda sizi bir türlü çekemeyen insanların olduğuna ve onlarla bazı sorunlar yaşayacağınıza , yeni bir şehirde iş kuracağınıza fakat bunda da bazı zorluklarla karşılaşacağınıza , fazla olan kısmetinizin azalmasına alamet eder. Aynı zaman da hayırlı bir haber alarak hayatınızı tekrardan değiştireceğinize , gelecek için bazı yatırımlar yapacağınıza ve geçim sıkıntınızı bir kenara atacağınıza , bol rızıklara alamet eder.

Rüyada Zürafa Sevmek

Rüyada zürafa sevdiğinizi gördüyseniz o zaman hem uzun hem de zor olan bir yolculuk yapacağınıza ama bu yolculukta mutlu olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak bazı sıkıntılar yaşamanıza , elinizde bulunan birçok şeyi kaybedeceğinize , yaşam koşulunuzu iyileştirmek için baya bir çaba sarf edeceğinize ve maddi olarak kazançlar elde etmenize yorulur. Yani bu rüya hem hayırlı hem de hayırsız olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Zürafa Beslemek

Rüyada zürafa beslemek genel olarak rüyayı gören kişi gerçek hayatında emeklerinin karşılığını kısa süre içerisinde alacağına , mesleğinde en iyi yerlere geleceğine ve başarılı birisi olduğundan herkes tarafından kıskanılan birisi olacağına alamet eder. Bunun haricinde sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızın evlilik haberini alacağınıza ve bu haberi duyunca çok şaşıracağınıza işaret eder.

Rüyada Zürafa Öldürmek

Rüyada zürafa öldürdüğünüzü gördüyseniz , bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve eşinizle birbirinize ihanet ediyorsanız boşanacağınıza yorulur. Zürafa doğum yapıyorsa ; gerçek yaşamda verdiğiniz sözleri tutacağınıza , güvende olacağınıza ve güzel işlere adım atarak çok fazla kazanç elde edeceğinize , bundan sonra para biriktirip yeni eşyalar alacağınıza delalet eder.

Rüyada Zürafa Kovalaması

Rüyada sizi zürafa kovalıyorsa , bir dedikoduya şahit olacağınıza ve bu yüzden gerçek yaşam da çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeniz gerektiğine , düşmanlarınızın olduğuna alamet eder.

Rüyada Zürafa Kafası Görmek

Rüyada zürafa kafası görmek hem sıkıntılarla hem de dertlerde boğuşacağınıza , beklemediğiniz bir anda iyi sonuçlar alacağınıza ve bu sonuçları en iyi şekilde değerlendireceğinize yorulur. Rüyada hem pembe hemde siyah zürafa görmek ise evli erkekler için işlerinin açılacağına ve hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada zürafanın uçması ise ; her işinizde başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize ve bol kazançlar elde etmeye işaret eder.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir