Rüyada Bebek Düşürmek Ne Demek, Nasıl Yorumlanır ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Bebek Düşürmek Ne Demek, Nasıl Yorumlanır ?

0

Rüyada bebek düşürdüğünüzü gördüyseniz , hayırlı ve aynı zaman da çok güzel rüyalardan birisidir. Gereksiz olan işlerden size hiçbir şekilde fayda gelmeyeceğine ve sizi kötü durumların içerisine sokmaya çalışan insanlardan uzak duracağınıza alamet eder. Aynı zaman da sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden artık kurtulmaya başlayacağınıza , feraha kavuşacağınıza rivayet edilir.

Rüyada bebek düşürmek

RÜYADA HAMİLEYKEN DÜŞÜK YAPTIĞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada hamileyken düşük yapmak , daha önceden yapmış olduğunuz hangi hatalar varsa onları fark edeceğinize ve bir daha aynı hataları yapmayacağınız yönünde karar almaya , yaşamış olduğunuz sorunlarınızı bitireceğinize , en kısa zaman içerisin de feraha kavuşacağınıza , maddi olarak sıkıntılarınız varsa onları aşacağınıza , kazançlarınız da gözle görülür artışların olmasına ve iş yaşantınız da ise en yüksek makamlara geleceğinize yorulur.

RÜYADA ÖLÜ BEBEK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ölü bebek görmek ne demek

Rüyada ölü bir bebek gördüyseniz , gerçek yaşantınız da karşınıza çıkacak olan bazı kötü olaylara , büyük umutlarınızın olmasına fakat bu umutlarınızın olmayacağına , gireceğiniz işlerde yaşayacağınıza kötü durumlara , hem ruhsal hem de parasal anlam da büyük sıkıntılar yaşatıp moral olarak çok düşeceğinize delalet eder.

RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada hamile olmak genel olarak sizi çok seven birisinin yüzünüzü güldürüp keyfinizi yerine getireceğine , bundan sonra güzel olaylar yaşayacağınıza ve sürpriz gelişmelerin olmasına işaret eder.

Rüyada hamileyken düşük yaptığını görmek

RÜYADA DOĞUM YAPMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada doğum yaptığınızı gördüyseniz büyük ferahlık içerisin de olacağınıza , sürekli olarak baskı altındaysanız bu baskıdan kurtulacağınıza , sabretmiş olduğunuz insanlara karşı artık masaya yumruğunuzu vurarak tavrınızı ortaya koyacağınıza rivayet edilir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir