Büyük Beden Abiye Modelleri ve Kombinleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Büyük Beden Abiye Modelleri ve Kombinleri

0

RMG’de şıklık ve özgüveni bir araya getiren büyük beden abiye elbise modelleri bulmak oldukça kolay! Özel gecelerde göz alıcı bir görünüme kavuşmak isteyenler için çeşitli alternatifler RMG’de. Gecenin yıldızı olmak ve tarzını ortaya çıkarmak isteyenler için büyük beden kadınlara özel olarak birçok abiye seçeneğimiz mevcut.

asdada

Büyük beden abiye elbise modellerimiz her beden tipine uygun kesimleri ve şık detayları ile dikkat çekiyor. RMG, büyük beden abiye elbise modellerini her sezon yeni koleksiyonlar ile kullanıcılarla buluşturuyor!

Büyük Beden Abiye Elbise Trendlerinde Dikkat Çeken Detaylar

Büyük beden abiye modellerinde kol detayından etek tasarımına kadar pek çok nokta dikkat çeker. İnce askılı ya da kolsuz abiye modelleri sezon trendleri arasında sıklıkla yer alır. Bu ayrıntılar daha narin bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Aynı zamanda zarif bir görünüm elde etmek için de askılı abiye elbiseler avantajlı kullanım sunar. Abiye elbiselerin vazgeçilmez detayları arasına parlak ve ince detaylar gösterilebilir. Özellikle taş ayrıntıları, gösterişli ve ışıltılı bir tasarımın sevilen parçalarından biridir.

Dramatik bir yansıma elde etmek için kabarık etekli abiye tasarımlarını tercih edilebilir. Daha sade ve zarif bir görünüm için ise düz etek detayına sahip modellere öncelik verilebilir. İnce ve uzun bir görünüm için kemer detayından da faydalanılabilir. Kemerli abiye tasarımları bel çevresinin olduğundan ince görünmesine imkân verir. Büyük beden abiye elbise trendlerinin en önemli parçası ise dantellerdir. Dantel detayı her sezon ürünlerde sıklıkla kullanılan detaylardandır.

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Özel ve resmi günler için tercih edilen büyük beden abiye elbiseler özenli bir çalışmanın ardından tasarlanır. Farklı tarza uyum sağlayan modellerimiz birçok farklı etkinlikte giyilmek üzere tercih edilebilir. Abiyelerin yaygın olarak kullanıldığı etkinliklerden birisi davetlerdir. Partiler, kokteyller, ödül törenleri, iş yemekleri ve kutlamalar abiyelerin kullanım alanları arasında gösterilebilir.

Büyük Beden Abiye Modelleri

Bu elbiselerin yaygın olarak kullanıldığı alanlar bir diğeri ise düğünlerdir. RMG ile düğün ve after partiler için birçok alternatif abiye tasarımına ulaşmak mümkündür. Özellikle ışıltılı ve zarif modeller bu geceler için göz alıcı bir görünüme kavuşmanızda etkili olabilir.

Mezuniyet törenleri ve balolar da büyük beden abiyelerin tercih edilebileceği yerler arasında bulunur. Yılbaşı partisi, evlilik yıldönümü, doğum günü partileri de abiye kullanımına uygun etkinliklerdir. RMG üzerinden dilediğiniz etkinlikte giymek için birçok farklı büyük beden abiye modeline erişim sağlayabilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Doğru Abiye Nasıl Seçilir?

RMG büyük beden abiye tasarımları arasında geniş beden aralığına yer verilse de doğru parçaları seçmek her zaman kolay olmayabilir. Özellikle vücut tipine uygun modellerin tercih edilmesi daha etkili sonuçlar verebilir. Kadınların sahip oldukları vücut şekilleri elma, dikdörtgen, kum saati, armut vücut tipi olarak adlandırılabilir. İşte vücut tiplerine göre abiye seçiminde dikkat edilecek önemli noktalar:

  • Vücudun üst kısmın geniş olanların elma vücut tipine sahip olduğu söylenebilir. Bu forma sahip kişiler için yaka kısmına yönelik seçimler yapmak gerekir. Özellikle V yakalı abiye seçimi bu noktada avantaj oluşturur.
  • Dikdörtgen vücut tipi olarak adlandırılan düz hatlara sahip kişiler ise bel kısmına vurgulayacak kemerli elbiselere yönelim gösterebilir.
  • Armut vücut tipine sahip olanlar genellikle kalça ve göğüs bölgeleri hacimli olan kişilerdir. Bu vücut tipine sahip olan kişilerin üst ve alt bölgelerindeki bağlantıyı sağlamaları gerekir. Bunun için üst bölgeyi öne çıkaracak abiyeler tercih edilebilir
  • Belirgin ve ince bel yapısına sahip olan kum saati vücut tipi grubuna dahil olanlar ise korse detaylı elbiseleri değerlendirilebilir. Bu sayede zaten ince bir yapıya sahip olan bel çevresine daha fazla vurgu yapılabilir.

Vücut tipine uygun seçim yaparken bir bölgede toplanan dikkati farklı noktalara çekebilirsiniz. Özellikle vücudunuzda rahatsızlık duyduğunuz noktalar varsa bu şekilde kamufle edebilirsiniz. Tam tersi olarak beğendiğiniz noktaları daha fazla vurgulamak isterseniz de vücut tipinize uygun ürünleri tercih etmeniz gerekir.

Vücut tipinizi uygun modellere öncelik vererek beklentilerinizi karşılayacak abiye modeline daha rahat ulaşabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan her çeşit büyük beden abiye elbise tasarımlarına RMG özel seçkisi arasından ulaşabilir ve ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir