Yeni Sezon Bindallı Modelleri 2024-2025
  1. Anasayfa
  2. Moda

Yeni Sezon Bindallı Modelleri 2024-2025

0

2024 ve 2025 yıllarına özel olarak tasarlanan Bindallı modelleri harika tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Her sene ünlü moda markaları gerçekten harika modeller üretiyor ve aynı şekilde yeni sezon bindallı modelleri de bu kapsam içerisin de yer alıyor.

2022-2023 Bindallı modelleri

Kına gecesi olduğu zaman biliyorsunuz ki ilk tercih edilen kıyafeti türü bindallı çeşitleri oluyor. Eskiden günümüze kadar gelen bindallı modelleri her sene gelişmiştir ve yeni sezon da ise birden fazla türü bulunmaktadır.

Peki en çok sorulan sorulardan birisi de şu oluyor ; Bindallı hangi yörenin kıyafeti ? Hanımlar bindallı Osmanlı zamanına dayanmaktadır. Yani o zamanlarda hem saten hem de kadife kumaşların üzerine işlemeler yapılıyordu ve günümüze kadar da geleneksel kına kıyafeti olarak geldi.

Kabarık Bindallı Modelleri 

  • Kına gecesinde en çok tercih edilen kıyafetler arasında kabarık bindallı modeller yer almaktadır. Kabarık bindallı genel olarak Prenses kıyafetine biraz benzemektedir ve hem kabarık oluşu hem etek kısmındaki detaylar hem de işlemeler olduğundan çok dikkat çeken modellerden birisidir.
  • Kabarık bindallı kimlere yakışır ? Eğer boyunuz uzunsa ve zayıfsanız o zaman emin olun bu model sizlere çok ama çok yakışacaktır. Öte yandan basen bölgesinde fazla kiloları olan kızların en çok tercih ettiği modellerden birisidir.

Dantelli Bindallı Modelleri

Bindallı modelleri arasında en rağbet gören ve en çok beğenilen modellerden birisi de dantelli bindallı modelleri oluyor. Eğer minimal kesim elbiseler seviyorsanız o zaman kına kıyafeti seçeceğiniz zaman dantelli olanları seçebilirsiniz. Bu kıyafet özellikle sizi hem şık hem de çok zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Dantelli veya kabarık gibi modeller tercih edecekseniz bindallı satan mağazalardan ya da internet üzerinden bulup satın da alabilirsiniz. Fakat internet üzerinden satın almak yerine kendiniz canlı olarak görüp denemeniz daha mantılı olacaktır.

2022-2023 renkli bindallı modelleri
Bindallı fiyatları
bindallı hangi yörenin kıyafeti
Bindallı modelleri hatice sultan
Bindallı modelleri hürrem
bindallı modelleri kabarık
bindallı modelleri renkli
En güzel bindallı modelleri
en şık bindallı
geleneksel bindallı modelleri
hint tarzı bindallı modelleri
İki renkli bindallı modelleri
kaftan bindallı modelleri
kaftan bindallı
kına kıyafetleri
mahidevran-bindallı saç modelleri
Modern bindallı modeli
Modern bindallı
Pantolonlu bindallılar
Tesettür bindallı modelleri
Yeni sezon bindallı
Yeşil renk bindallı modeli
yöresel bindallı modelleri
yöresel elbise modelleri
yöresel kaftan modelleri
Yöresel Kıyafetleri
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir