Kadınların Yeri

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri

Rüyada deniz görmek , hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağınıza , kazanmış olduğunuz paralarınızın her geçen gün daha da çok bereketleneceğine , kazandığınız paralar sayesinde evinize yeni eşyalar alacağınıza , yatırım yapmaya başlayacağınıza ve para biriktireceğinize delalet eder. Bunların haricinde , yeni kazanç kapılarının açılmasına , gönlünüzden ne geçiyorsa zamanla olacağına ve amaçlarınıza zamanla ulaşacağınıza işaret eder. Kısacası rüyada görülen deniz rüya sahibi için çok iyidir ve güzele yorumlanır.

Güzel bir manzaralı deniz gördüyseniz , manevi olarak hayatınızın daha da çok güzelleşeceğine , huzurlu bir yaşam sürdürmeye başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Deniz Suyu Görmek

Deniz suyunun azalmasını görmek ; devlet içerisinde yer alan askerlerinde yavaş yavaş azalacağına , Suyun taşarak bulunmuş olduğunuz ilçeye gelmesi de ; sizin yaşamış olduğunuz ilçenin yöneticisinin her alanda insanlara karşı adaletli olacağına ve insanlar için faydalı işler yapacağına yorulur.

Bunların yanı sıra , rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağına , gelirinde sıkıntılar varsa bunların düzelmesine ve hane içerisine girecek olan huzura delalet eder.

Rüyada Denizden Su Almak

Rüyada denizden su aldığınızı gördüyseniz , Kazanmış olduğunuz paraları harcamak yerine biriktireceğinize ya da değeri çok yüksek olacak şeylere yatırım yapmaya başlayacağınıza işaret eder.

Eğer ki denizden su alıp başka bir yere doldurmayı görürseniz , evladınız varsa onun uzun ömürlü olmasına yorulur.

Rüyada Deniz Üzerinde Yürümek

Rüyada bir denizin üzerinden yürüdüğünüzü gördüyseniz , iman gücünüzün eskisinden daha da çok olacağına , dünya işlerini bir yana bırakıp sadece ahiret yaşantınızı düşünüp ona göre hareket edeceğinize ve en sonunda iç huzuru kendinizde bulacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılardan ve dertlerden arınacağınıza , karşınıza hep iyi şeylerin çıkacağına ve bir dostunuzdan yardım alacağınıza yorarlar.

Rüyada Denizi İkiye Bölmek

Rüyada denizi ikiye böldüğünüzü gördüyseniz , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , aklınıza takılan sorular varsa bunları teker teker çözeceğinize delalet eder.

Rüyada Denizde Oturmak

Rüyada denizde oturmak , gerçek yaşamda sizden rütbeli olan birisi ile görüşme yapacağınıza ve bu görüşmeden sonra hayatınızın bir anda değişeceğine işaret eder.

Rüyada Denizde Durmak

Rüyada denizde durduğunuzu gördüyseniz , şuanda çalışıyorsanız eğer o zaman çalışmış olduğunuz yerde çok sıkıldığınıza ve oradan kurtulmak istediğinize yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ