Rüyada Ölü Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Ölü Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?

0

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan gördüyseniz gerçek yaşantınız da var olan hem zayıf hem de güçsüz olan düşmanlarınıza , sizin iyi niyetinizden faydalanmak isteyenlerin olacağına işaret eder. Bunların haricin de tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan en kısa zaman içerisin de kurtulup rahata ereceğinize ve aile içerisin de yaşanan sıkıntılar varsa onların da son bulmasına alamet eder.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada Büyük Ölü Yılan Görmek

Rüyada büyük ölü yılan görmek , başınız da dertler varsa onların artık son bulacağına , gerçek yaşantınız da çekmiş olduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza , kazanacağınız zaferlere , üzüntülerden kurtulmaya ve yakın zaman içerisin de müjdeli bir haber alacağınıza ve bu habere de çok sevineceğinize yorulur.

Rüyada Ölü Siyah Yılan Görmek

Rüyada ölü siyah yılan gördüyseniz , çevreniz de kötü niyetli ve aynı zaman da kindar olan birisinden kurtulacağınıza , iş yaşantınız da sizi çekemeyen insanların önünüze taş koyacaklarına , kısa zaman içerisin de ise bir seyahate çıkacağınıza ve bu çıkacağınız yolculuk esnasında ise miras ya da bebek haberi alacağınıza alamet eder.

Başka rüyacılara göre ise , şansızlığın artık son bulmasına ve nazarın da bitmesine yorarlar.

Rüyada Evde Ölü Yılan Görmek

Rüyada evde ölü yılan gördüyseniz , çevreniz de var olan kem gözlü ve kötü kalpli olan insanlardan kurtulacağınıza , akrabalarınızın sizin hakkınız da kötü düşüncelerinin olmasına ve bu yüzden ne olursa olsun sakin kalmaya ve mantıklı kararlar vermeye özen göstermeniz gerektiğine rivayet edilir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; Hem kötülüklerin hem de çirkin olayların bitmesine , haram maldan hep uzak duracağınıza , her zaman Allah yolunda ilerleyeceğinize ve bereketli zamanlar geçirmeye işaret eder.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir