Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada yılan görmek genel olarak birden fazla şekilde tabir edilir. Fakat genel olarak bakıldığı zaman rüyada görülen yılan pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da birden fazla düşmanının olacağına , bu düşmanlarının ona bazı konularda zarar vermek isteyeceklerine ve yılan gibi sinsice saldırmayı beklediklerine işaret eder. Bunların yanı sıra büyük zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır. Maddi ve manevi olarak güçleneceğinize , ailevi yaşantınızda bazı yenilikler yapacağınıza , evliyseniz çocuğunuzun olacağına bekarsanız en kısa zaman içerisinde evleneceğinize ve güzel yuva kuracağınıza yorarlar.

Rüyada zehirsiz yılan

Rüyada zehirsiz yılan gördüyseniz , gerçek yaşam da bir düşmanınızın olmasına fakat bu düşmandan size hiçbir şekilde zarar gelmeyeceğine , elinize bol miktarda altının geçmesine delalet eder.

Rüyada arkadan gelen yılan

Rüyada arkadan gelen yılan pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Gerçek hayatınızda çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine , hileye başvurup size zarar vermek isteyecek insanlara işaret eder.

Rüyada kara yılanı görmek

Rüyada kara yılan görmek , yakın zaman içerisinde kazanmış olduğunuz paralardan bir ev ya da eşya alacağınıza yorulur.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada görülen su yılanı , mevki olarak çok iyi yerlere geleceğinize , yeni arkadaşlıklar kuracağınıza ve servet sahibi birisi olup hayatınızın bir anda güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada siyah yılan pek hayırlı değildir. Bu rüya uzun yada büyük olan yıllardan bile daha kötüdür. Size zarar vermek isteyen kişinin çok tehlikeli ve çok güçlü olduğuna , bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüyada beyaz yılan gördüyseniz , düşmanınızın olmasına fakat size herhangi bir şekilde zarar veremeyeceğine , güçsüz düşmanlara yorulur.

Rüyada altından yılan görmek

Rüyada altından yılan görmek , çok hayırlı ve çok güzel işlere adım atacağınıza , bu işler sayesinde kendinizi her gün geliştireceğinize , iş yaşantınızda değişiklikler yapacağınıza ve hayatınıza hayrı dokunacak insanlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyada yeşil renkte yılan görmek , İnancı gerçek yaşam da çok zayıf birisine denir. Bu kişi ile zaman geçireceğinize fakat zamanla ondan etkilenmeye başlayacağınıza , en sonunda ise günaha gireceğinize yorulur.

Rüyada engerek yılanı görmek

Rüyada engerek yılanı , gerçek hayatınızda bulunan düşmanlarınızın çok güçlü ve tehlikeli olduklarına , bunlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada boğa yılanı görmek

Rüyada boğa yılanı görmek , hem sıkıntılı hem de çok karışık günler geçirip canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir