Rüyada Büyük Yılan Görmek Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Büyük Yılan Görmek Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan gördüyseniz , gerçek yaşam da güçlü ve büyük bir düşmanınızın olduğuna , bu yüzden çevrenizdeki insanları her zaman daha iyi tanımanız gerektiğine alamet eder. Bunun yanı sıra , güçlü rakiplerinizin olduğuna , çok dikkatli olup arkadaş seçerken de iyi seçmeniz gerektiğine , kötü ve kindar insanlara yorulur.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada çok büyük yılan gördüyseniz , bir düşmanınızın olduğuna , size düşman olan bu kişinin yakınınızdan birisi olmasına alamet eder. Aynı zaman da güçlü olan bu düşmanlarınıza karşı her zaman zafer elde edeceğinize , elinizdekilerin değerini bilip ona göre mantıklı kararlar vereceğinize , akıllıca adımlar atacağınıza , karşılaşmış olduğunuz sorunlarla baş edebileceğinize ve karşınıza çıkacak olan büyük fırsatlara rivayet edilir.

Rüyada Büyük Yeşil Yılan Görmek

Rüyada büyük yeşil renkte yılan görmek , çevrenizde bulunan düşmanlarınızın her geçen gün daha da fazla olacağına , sizi kıskanan ve size kinlenen insanların olmasına , bu gibi insanlarla aranıza mesafeler koymanız gerektiğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; yakın zaman içerisin de uzun bir yolculuğa çıkacağınıza , bu çıkacağınız tatilde ise akrabalarınızın gözü olacağına ve bu yüzden paranızı her zaman nakit halde taşımamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Büyük Beyaz Yılan Görmek

Rüyada büyük ve beyaz renkte yılan görmek , çevrenizde bulunan düşmanınızın hem zayıf hem de güçsüz birisi olduğuna delalet eder. Bu rüya zaten kişi için hayırlıdır. Kötü zamanlarınızda yanınızda olacak olan dostlarınıza , daha fazla arkadaş kazanacağınıza ve karşılaşacağınız bazı kötü olaylarda arkadaşlarınızın yanınızda olacağına yorulur.

Rüyada Büyük Yılan Görmek ne anlama gelir

Rüyada Büyük Sarı Yılan Görmek

Rüyada büyük sarı yılan görmek , genel olarak hem hain hem kötü niyetli hem de kindar olan insanların varlığına işaret eder. Hane içerisin de yaşanacak olan bazı tartışmalara ve bu yüzden huzursuzlukların olmasına , böyle durumlar da sakin kalmalı ve insanlara karşı da daha ılımlı davranmanız gerektiğine , kazanacağınız yüksek miktardaki paralarınız da başka insanların gözünün kalmasına ve bu yüzden aileniz bile olsa kimseye güvenmemeniz gerektiğine işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir