Rüyada Büyük Yılan Görmek Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Büyük Yılan Görmek Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan gördüyseniz , gerçek yaşam da güçlü ve büyük bir düşmanınızın olduğuna , bu yüzden çevrenizdeki insanları her zaman daha iyi tanımanız gerektiğine alamet eder. Bunun yanı sıra , güçlü rakiplerinizin olduğuna , çok dikkatli olup arkadaş seçerken de iyi seçmeniz gerektiğine , kötü ve kindar insanlara yorulur.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada çok büyük yılan gördüyseniz , bir düşmanınızın olduğuna , size düşman olan bu kişinin yakınınızdan birisi olmasına alamet eder. Aynı zaman da güçlü olan bu düşmanlarınıza karşı her zaman zafer elde edeceğinize , elinizdekilerin değerini bilip ona göre mantıklı kararlar vereceğinize , akıllıca adımlar atacağınıza , karşılaşmış olduğunuz sorunlarla baş edebileceğinize ve karşınıza çıkacak olan büyük fırsatlara rivayet edilir.

Rüyada Büyük Yeşil Yılan Görmek

Rüyada büyük yeşil renkte yılan görmek , çevrenizde bulunan düşmanlarınızın her geçen gün daha da fazla olacağına , sizi kıskanan ve size kinlenen insanların olmasına , bu gibi insanlarla aranıza mesafeler koymanız gerektiğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; yakın zaman içerisin de uzun bir yolculuğa çıkacağınıza , bu çıkacağınız tatilde ise akrabalarınızın gözü olacağına ve bu yüzden paranızı her zaman nakit halde taşımamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Büyük Beyaz Yılan Görmek

Rüyada büyük ve beyaz renkte yılan görmek , çevrenizde bulunan düşmanınızın hem zayıf hem de güçsüz birisi olduğuna delalet eder. Bu rüya zaten kişi için hayırlıdır. Kötü zamanlarınızda yanınızda olacak olan dostlarınıza , daha fazla arkadaş kazanacağınıza ve karşılaşacağınız bazı kötü olaylarda arkadaşlarınızın yanınızda olacağına yorulur.

Rüyada Büyük Yılan Görmek ne anlama gelir

Rüyada Büyük Sarı Yılan Görmek

Rüyada büyük sarı yılan görmek , genel olarak hem hain hem kötü niyetli hem de kindar olan insanların varlığına işaret eder. Hane içerisin de yaşanacak olan bazı tartışmalara ve bu yüzden huzursuzlukların olmasına , böyle durumlar da sakin kalmalı ve insanlara karşı da daha ılımlı davranmanız gerektiğine , kazanacağınız yüksek miktardaki paralarınız da başka insanların gözünün kalmasına ve bu yüzden aileniz bile olsa kimseye güvenmemeniz gerektiğine işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir