Rüyada Zemzem Suyu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Zemzem Suyu Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir

0

Rüyada zemzem suyu görmek hayırlı ve çok güzel rüyalardan birisidir. Dertlerinize artık çare bulacağınıza , hastalığınız varsa şifa bulup tekrardan ayağa kalkacağınıza , yaşamış olduğunuz problemlere çözüm bulacağınıza , size çok hayır getirecek işler yapacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra ; en sonunda muradınıza ereceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Bazı rüyacılara göre is ; uzun bir süreden beri çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , her alanda feraha kavuşup rahat bir nefes alacağınıza , yaşadığınız problemlere çözüm bulacağınıza ve hedeflemiş olduğunuz şeylere ulaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Zemzem Kuyusu Görmek

Rüyada zemzem kuyusu görmek , iş yaşantınızda çok fazla çalışarak kazancınızı daha da çok çoğaltacağınıza , hem nasiperinizn hem de kısmetlerinizin artmasına , gelirinizde yükseliş olacağına , hem mal hem de mülk sahibi birisi olacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra , hem ahlaklı hem de temiz birisi olacağınıza , yardıma muhtaç olan insalara yardım edeceğinize ve yapacağınız iyiliklerin karşılığını fazlasıyla alacağınıza yorulur.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içtiğinizi gördüyseniz , hem dertlerden hem de üzüntülerden kendinizi kurtaracağınıza , sıkıntılarınızı fazla geçmeden atacağınıza , ailenizle veya sosyal yaşantıda bulunan insanlarla mutlu zamanlar geçireceğinize , hane içerisinde bereketin ve bolluğun hiç eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkanmak

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak , hem kötü hem de korku duygularınızdan arınmaya başlayacağınıza , sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden fazla zaman geçmeden kurtulacağınıza , ibadetlerinizi yerine getireceğinize ve bu şekilde eskisine göre daha çok rahata ereceğinize yorulur.

Rüyada Zemzem Suyunda Yüzmek

Rüyada zemzem suyundan yüzdüğünüzü görürseniz , iş yaşantınızda hiç ummadığınız başarılar elde edeceğinize , ticaretle uğraşıyorsanız o zaman karlı yatırımlar yapmaya başlayacağınıza ve işlerinizi büyüteceğinize delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak

Rüyada zemzem suyu ile abdest almak hayırlı rüyalardan birisidir. Yaşantınızda size mutluluk verecek değişimler yaşayacağınıza , hatalarınızdan ders alacağınıza ve bundan sonra doğru yolda ilerleyeceğinize , yaşantınızda değer verdiğiniz ve özlediğiniz bir insanla hayatınızı birleştireceğinize onunla beraber yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu İkram Edilmesi

Rüyada zemzem suyu ikram ediliyorsa size , iş hayatınızda elde edeceğiniz büyük başarılara , itibar sahibi olacağınıza , mevki olarak yükselip çok iyi yerlere geleceğinize ve size mutluluk verecek değişimler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyu Vermek

Rüyada zemzem suyu vermek , çevrenizde bulunan insanlara yardım etmeye , bekarsanız hayırlı birisi ile evleneceğinize ve eğer evliyseniz o zaman eşinize güzel bir haber vereceğinize veya ona kaşı güzel sözler söylemeye yorulur.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir