Rüyada Ölmüş Birini Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada Ölmüş Biri İle Konuşmak
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Ölmüş Birini Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada Ölmüş Biri İle Konuşmak

0

Rüyada ölmüş birini görmek , bu rüya size ne kadar çok korkutucu olarak gelse de aslında gerçek yaşam da çok huzurlu bir yaşantınızın olacağına , hayatınız boyunca mutlu ve huzurlu yaşam süreceğinize , ailenizle yaşamış olduğunuz sıkıntılar varsa bunları en kısa zaman içerisinde çözeceğinize , maddi olarak tüm sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinize , manevi yönden ise yükseleceğinize ve daha iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

RÜYADA ÖLÜ ÜZERİNE AĞLAMAK 

Rüyada ölü üzerinde ağlamak , gerçek hayatınızda karşınıza çıkacak olan birisinin size karşı nasihatlar da bulunacağına , hem sevinçli hem de çok güzel günler geçireceğinize ve bazı durumlar da ise hayatınızda yapacağınız hatalardan veya suçlardan dolayı kendinizi çok kötü hissedeceğinize delalet eder.

RÜYADA ÖLÜ ÜZERİNE AĞLAMAK

RÜYADA ÖLÜ İLE KONUŞMAK

Rüyada ölü ile konuşmak , hem uzun hem de çok rahat bir hayatınızın olacağına , hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz tüm karmaşık olaylardan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza ve güzel şeyler yaşamaya başlayacağınıza yorulur. Fakat hakkında tam tersi olarak kötü şeyler konuşuluyorsa o zaman kötü zamanlar geçireceğinize alamet eder.

RÜYADA ÖLÜ İLE KONUŞMAK

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNE SARILMAK VE ÖPMEK

Rüyada ölmüş birine sarılmak ve öpmek , Hayatınızda artık güzel şeylerin olacağına , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup rahata ereceğinize , uzun ayrılıklara mecbur kalacağınıza ve bu yüzden aşırı derece de büyük özlemler yaşayacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNE SARILMAK VE ÖPMEK

RÜYADA ÖLMÜŞ BİR KİMSEYİ GÜLERKEN GÖRMEK

Rüyada ölmüş bir kimseyi gülerken gördüyseniz o zaman Allah katında daha çok yükseleceğinize , dünyada huzurlu bir yaşantınızın olacağına , bir kişinin sizden dua istemesine ve mezarına gidip dua okumanız gerektiğine delalet eder. Yani bir yakınınız vefat etmişse o zaman o kişinin sizden dua istemesine yorulur.

ÖLMÜŞ BİR KİMSEYİ GÜLERKEN GÖRMEK

Rüyada ölen babayı görmek

Rüyanızda ölen babanızı gördüyseniz o zaman bu rüya hem hayırlı hem de çok güzel işler yapacağınız anlamına gelir. Aynı zaman da babanızın adına bir sadaka vermeniz gerektiğine delalet eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir