Rüyada Örgü Yelek Örmek Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Örgü Yelek Örmek Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada örgü yelek ördüğünü görmek ; Rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında maddi açından hiçbir zaman zorluk çekmeyeceğine ve durumunun her zaman iyi olmasına , malınızda yavaş yavaş artışların olacağına , hem eşiniz hem de dostlarınızla bir sorunlarınız varsa bunu çözmeye başlayacağınıza , elinizden kaçıracağınız fırsatları tekrardan ele alacağınıza , malınız ve mülkünüz yoksa yakın zaman içerisinde bunlara sahip olacağınıza , iş konusunda ise kimsenin başaramadığı şeyleri başarıp çok iyi yerlere geleceğinize , tüm zorlukların üstesinden kolayca geleceğinize alamet eder.

Bunların haricinde , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz dualarınızın fazla zaman geçmeden Allah tarafından kabul edileceğine , hem isteklerinizi hem de arzularınızı yerine getirmek için çaba sarf edeceğinize , mahkeme olayı varsa bunla yaşanacak olay tartışmalardan sonra sizin lehinize çıkacak olan karardan dolayı mutlu olacağınıza , kısa süre içerisinde bir iş için veya tatil için seyahat edeceğinize yorulur.

Rüyada Örgü Yelek Ördüğünü Görmek İhya Yorumu

Gerçek hayatta borçlarınız varsa bunları ödemeye başlayacağınıza , birisinden almış olduğunuz gönül yaranız varsa onun zorda olsa geçeceğine , yaşayacağınız bazı sağlık sorunlarından dolayı canınızın sıkkın olacağına fakat fazla zaman geçmeden şifa bulup ayağa kalkacağınıza , işlerinizde iyi bir konuma geleceğinize , vermiş olduğunuz bazı önemli kararlardan sonra iş hayatınızda mevki olarak yükselip iyi yere gelmeye delalet eder.

Aynı zaman da yapacağınız bazı hataların farkına vararak bunu telafi etmeye çalışacağınıza , kariyeriniz de önemli atılımlar yapacağınıza , büyük firmalarda çalışıp mevki ve makam sahibi birisi olacağınıza , bazı kararlar alırken karar vermeden önce uzun uzun düşünüp ona göre karar vereceğinize ve uzun bir yaşamınızın olacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Örgü Yelek Örmek

Rüyada yeşil renkte örgü yelek ördüğünüzü gördüyseniz o zaman yapacağınız hataları bir daha yapmamak için dikkatli davranmanız gerektiğine , hayırlı kapıların tekrardan size doğru açılacağına , iş yaşantınızda başarılı olup işlerinizi yavaş yavaş toplayacağınıza , bazı iş girişimlerinizin kötüye gideceğine fakat sonradan düzelteceğinize , hiçbir konuda pes etmeden mücadele edeceğinize , kısa zaman içerisinde baya güzel bir işe girerek herkes tarafından saygınlık kazanacağınıza yorulur.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir