Rüyada Tarlada Saklanmak Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Tarlada Saklanmak Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada tarlada saklandığınızı gördüyseniz; gerçek yaşam da sizi çok mutlu ve huzurlu hissettirecek bazı olaylar yaşayacağınıza , elinize geçecek olan imkanları her zaman doğru bir şekilde kullanacağınıza , sizi çok seven birisinin size karşı sürpriz yapmasına ve bu olaya çok sevineceğinize , yeni tanışacağınız insanlarla hayırlı işlere girip büyük işler yapacağınıza , eksikleriniz varsa bunları yavaş yavaş halledeceğinize ve kafanıza koymuş olduğunuz hedeflerinize her ne olursa olsun ulaşacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde ; uzun bir süreden beri kafanızda olan çalışmanızı yapacağınıza , etmiş olduğunuz dualarınızın yakın zaman içerisinde Allah tarafından kabul göreceğine , çalışmış olduğunuz ekip arkadaşlarınızla mutlu olduğunuza ve iş yaşamanızda sevilen birisi olduğunuzdan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , hiçbir zaman zahmet çekmeden bazı noktaya geleceğinize , tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir kenarı bırakıp bundan sonra önünüze bakacağınıza alamet eder.

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Rüyada buğday tarlası gördüyseniz o zaman hastaysanız gerçek yaşam da bu hastalıktan kısa süre içerisinde kurtulacağınıza , etmiş olduğunuz zararlar varsa telafi edeceğinize , maddi anlamda yavaş yavaş yükseleceğinize , size çok hayır getirecek işlere adım atacağınıza ve sevmiş olduğunuz insanlardan ayrı kalacağınız zamanlar da ister istemez acı çekeceğinize delalet eder.

Rüyada Ekin Tarlasına Saklanmak

İş hayatınızda çok fazla çalışıp iyi yerlere gelmek için çok çaba sarf edeceğinize , şuan ki makamdan ayrılıp daha üst makama çıkacağınıza , her geçen gün kazancınızın artmasına , yeni bir yol çizip o yolda ilerleyeceğinize ve sorunlarınızın üstesinden her zaman geleceğinize yorulur.

Rüyada Mısır Tarlasına Saklanmak

Gerçek hayatta kafanızda kurmuş olduğunuz planlar varsa onları yapacağınıza , iş yaşantınızdaki başarılardan dolayı herkesin sizi kıskanacağına , hem kısmetinizin hem de şansınızın artacağına , tüm dertlerden ve kederlerden artık kurtulacağınıza , her geçen gün kazancınızın daha da çok artmasına , şansınızın eskisine göre daha fazla olacağına ve kırmış olduğunuz insanlar varsa onlardan özür dileyip gönüllerini alacağınıza işaret eder.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir