Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada abajur görmek genel olarak rüya sahibi gerçek yaşamında bazı değişiklikler yapacağına , kariyer yapacak bir işe adım atacağına , iş yaşantısında ömür boyu başarılı olacağına , ticaret işleriyle uğraşıp çok iyi yerlere geleceğine delalet eder. Bunların yanı sıra başkalarının emrinde çalışmaktan sıkılıp her zaman hayalini kurmuş olduğunuz işi yapacağınıza ve karşınıza çok iyi fırsatların çıkmasına bunları doğru bir şekilde değerlendirmeye yorulur.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur taktığınızı gördüyseniz , rüya sahibinin gerçek yaşamında hiç çekilmeyen birisi olduğuna , çektiği sıkıntıları ve zorlukları umursamadığına , hep kendisini düşündüğüne delalet eder. Yani bu rüya kısacası rüya sahibinin ne kadar bencil birisi olduğunu anlatır.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamınızda çok büyük ve güzel işlere adım atacağınıza , işlerinizde elde edeceğiniz başarılardan dolayı herkes tarafından saygı göreceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım edeceğinize , birçok kişiye maddi destek sağlayacağınıza delalet eder. Bunların haricinde , geleceğinizde bazı yenilikler yapacağınıza , fakat bazı durumlarda kurmuş olduğunuz hayallerinizin olmamasına ve bu durumu uzun yıllar boyunca kabullenmeyeceğinize alamet eder.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek , Gerçek yaşantınızda hayatınızla ilgili çok önemli kararlar vereceğinize , hem özel hem de iş yaşantınızda köklü değişimler yapacağınıza fakat bunun sonucu çok kötü olsa bile asla pişmanlık duymayacağınıza işaret eder.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak , her alanda çok başarılı olacağınıza , önünüzün hep aydınlık olmasına , emeklerinizin karşılığını er yada geç alacağınıza , aile bireylerinizle beraber uyum içerisinde bir yaşam süreceğinize , her konuda mutlu olacağınıza , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza delalet eder. Yani bu rüya kişi için çok hayırlı ve güzeldir.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir