Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?

0

Rüyada abdest aldığınızı görmek , hem çok güzel hem de sizin için hayırlı olacak işlere gireceğinize , kısa zaman içerisinde tüm arzu etmiş olduğunuz şeylerinizi gerçekleştireceğinize , hem maddi hem de manevi olarak kirlerinizden arınacağınıza , hayatınızdaki tüm kötülüklerden arınacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra , olumsuz olarak bakarsak eğer o zaman günah işleyeceğinize ya da istemiş olduğunuz şeylere kavuşamayacağınıza , huzurlu bir yaşam süremeyeceğinize yorulur.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılmak , gerçek yaşam da hem karakteri hem ahlakı çok sağlam birisi olduğunuza , allah katında iyi bir yere sahip olacağınıza , hem dünyanızın hem de ahiretinizin çok güzel olmasına , geleceğinizin parlak olacağına ve tüm sıkıntılarınızdan dertlerinizden kısa süre içerisinde kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz bir şekilde namaz kıldığınızı gördüyseniz o zaman yanlış yolda ilerleyeceğinize ve size hiçbir şekilde faydası olmayacak işlere gireceğinize , yapılmaması gereken işler yapacağınıza , dünyada ummuş olduğunuz mutluluğu bir türlü bulamayacağınıza , isteklerinize kavuşamayacağınıza ve bir konuda başınızı belaya sokacağınıza delalet eder.

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada abdest aldığınızı görmenin psikolojik olarak yorumuna bakacak olursak ; gerçek yaşam da dine yöneleceğinize , kötü alışkanlıklarınızı bırakacağınıza , maneviyatınızı yükselteceğinize , yapacağınız ibadetlerden çok zevk alacağınıza ve her türlü kötülüklerden arınacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra tüm sıkıntılarınızı bir kenara atacağınıza ve bundan sonra hep önünüze bakacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kavuşmak için baya bir çaba sarf edeceğinize , sabırlı olursanız eğer o zaman yaşantınızın da ileri de daha da güzel olmasına alamet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir