Rüyada Eşinin Osurduğunu Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Eşinin Osurduğunu Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?

0

Rüyada eşinin osurduğunu görmek genel olarak hem evinizde hem de işyerinizde bolluk ve bereketin hiçbir zaman eksik olmayacağına , evliyseniz ve evlatlarınız varsa o zaman evlatlarınızın çok hayırlı olacağına , çok iyi yerlere geleceğinize , herkes tarafından hem sevilen hem de sayılan birisi olacağınıza , yaşamınızda zor olan şeyleri aşıp kolay şeylerin olacağına , harama hiçbir zaman bakmayacağınıza ve bulaşmayacağınıza , hak yolunda ilerleyeceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra ; sağlığınızın her gün daha da iyi olmasına , stresten ve sıkıntılardan uzak duracağınıza , hem malınızın hem de paranızın yavaş yavaş artmasına , iş yaşantınızda almış olduğunuz borçlar varsa bunları ödeyeceğinize , makam olarak daha yüksek yerlere geleceğinize ve adınızı her yere duyuracağınıza yorulur.

Rüyada Kocanın Osurması İhya

Her zaman iş yaşantınızda namusunuz ile çalışıp alın teri dökeceğinize , karşınıza vicdanlı ve aynı zaman da merhametli insanlar çıkıp bu insanlar ile dost olacağınıza , başka yollara sapmayıp her zaman kendi yolunuzda ilerleyeceğinize , uzun zamandan beri hep hayalini kurmuş olduğunuz şeyleri yapacağınıza , size mutluluk verecek şeyler yapacağınıza , hem karlı hem de hayırlı şeylerle uğraşacağınıza , sorunlarınız varsa bu sorunları çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize ve rızkınızın bol olmasına delalet eder.

Başka rüyacılara göre ise ; bütçenizi arttıracağınıza , hem ruhsal hem de bedensel olarak rahatlayacağınıza , karşınıza hayırlı kısmetlerin çıkmasına , hastalığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , gireceğiniz her işte çok fazla kazançlar elde edeceğinize , iş yaşantınızda çekmiş olduğunuz sıkıntılar varsa bunlardan kurtulup rahata ereceğinize , yardıma muhtaç olan insanlara maddi ve manevi olarak destek vereceğinize , hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin olacağına , yaşamış olduğunuz kıskançlık sorunları varsa onları düzelteceğinize alamet eder.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir