Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri

0

Rüyada Vişne Görmek ?

Rüyada görülen vişne genel olarak rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da hiçbir şekilde harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğine , berekete ve mala işaret eder. Yani bu rüya genel olarak helal yoldan kazanç elde etmeye ve kolaylık gibi anlamlara gelir. Çok kısa zaman içerisin de sizin için hayırlı olacak bir işe gireceğinize , her zaman hayırlı işler peşinde koşacağınıza yorulur.

Rüyada Vişne Görmek

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada görülen vişne ağacı genel olarak yaşantınızın bir anda değişmesine , kapalı olan bir kısmetinizin varsa çok fazla zaman geçmeden açılacağına , şansınızın her zaman sizin yanınız da olacağına , yakın zaman içerisin de ise alacağınız güzel bir haberden dolayı eskisinden daha çok mutlu olacağınıza ve bu haberden sonra uzun bir yolculuk yapacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Vişne Suyu Görmek

Rüyada vişne suyu gördüyseniz , gerçek yaşantınız da hiçbir zaman sıkıntı ve zorluk çekmeyeceğinize ve hayatınızın her zaman iyi gitmesine , maddi olarak geliriniz de bir artış olacağına , kişisel olan zevklerinizi tatmin edeceğinize , uzun zamandır çıkmadığınız tatile en sonunda çıkacağınıza ve bunu yapmak için de hiç olmadığı kadar çok çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada Vişne Reçeli Görmek

İş yaşantınız da elde edeceğiniz projelerden dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , işiniz de göstereceğiniz çalışmalardan dolayı herkes tarafından sevileceğinize yorulur. Fakat bazı durumlarda kötüye yorumlanır. Sıkıntılı bir döneme gireceğinize , başarılı olduğundan dolayı bazı insanların gözü olacağına ve bu yüzden çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine alamet eder.

rüyada vişne görmek ne demek

Rüyada Tatlı Vişne Görmek

Rüyada görülen tatlı vişne , rüya sahibinin kazancının her zaman yerinde olacağına , eğer sağlık sorunları varsa kısa zaman içerisin de şifa bulup ayağa tekrardan kalkacağına , huzur dolu bir yaşam sürmeye ve bekarsanız evleneceğinize , uzun bir evlilik yaşantınızın olmasına delalet eder.

Rüyada Ekşi Vişne Görmek

Rüyada ekşi vişne gördüyseniz , en kısa zaman içerisin de ağız tadınızın bozulmasına , sıkıntılı ve zor zamanlar geçirip üzüntü yaşayacağınıza , hastalanacağınıza ve bir süre kadar çoğu şeye üzüleceğinize , akrabalarınız arasında yaşanacak olan tatsız olaylara ve bu olayları kafanıza takacağınıza işaret eder.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir