Kadınların Yeri

Rüyada Çok Yılan Görmek – Çok Sayıda Yılan Görmenin Anlamı

Rüyada Çok Yılan Görmek – Çok Sayıda Yılan Görmenin Anlamı

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada birden fazla yılan gördüyseniz çevrenizde var olan düşmanlarınızdan yavaş yavaş kötülük görmeye başlayacağınıza , göreceğiniz bu kötülüklere rağmen hiçbir zaman doğru yoldan şaşmayacağınıza delalet eder. Aynı zaman da Allah yolunda ilerleyip her işiniz de hayır göreceğinize , hiçbir zaman harama ve zinaya bulaşmayıp helal yoldan ilerleyeceğinize , akrabalarınızla aranızda küçük tartışmaların olmasına da yorulur.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

Rüyada çok büyük yılan görmek , yaşantınız da var olan tüm sıkıntılardan ve dertlerden bir an önce kurtulacağınıza , ailenize ve sahip olduğunuz her şeye sahip çıkmanız gerektiğine , eğer annenize ve babanıza karşı kötülük yaparsanız her zaman mutsuz birisi olacağınıza , iş yaşantınız da sorunlar yaşamaya başlayacağınıza ve bu yüzden psikolojik olarak biraz zarar göreceğinize , sürekli olarak hayallerinizin peşinden koşacağınıza ve sorunlarınızdan kurtulmak için her yolu deneyeceğinize alamet eder.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Merak ediyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Rüyada Çok Uzun Yılan Görmek

Rüyada çok uzun yılan gördüyseniz , yaşamış olduğunuz üzüntüler varsa bunlardan kurtulmaya başlayacağınıza , rüyanız da eğer yılan size doğru saldırıyorsa o zaman kötülük görmeyeceğinize , saldırıyorsa o zaman da yakınınızdan gelecek olan zarara yorumlanır.

rüyada çok büyük yılan görmek ne anlama gelir

Başka yorumculara göre ise ; bir olay yaşayacağınıza ve bu olaydan dolayı mutlu olacağınıza , yeni bir döneme giriş yapacağınıza ve bu süreç içerisin de ise ailenizin size destek vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Evde Çok Yılan Görmek

Rüyada evde çok yılan gördüyseniz , size karşı çok yakın olan birisinden ihanet göreceğinize , yavaş yavaş kazanacağınız güçlere , iş yaşantınız da bir olay yaşayacağınıza ve şaşkınlık yaşayacağınıza işaret eder. Aynı zaman da size karşı düşmanların olmasına , siz ne kadar çok güçlenirseniz düşmanlarınızın sayısı da o derece artacağına ve aile içerisin de yaşanacak olan tartışmalara alamet eder.

Rüyada Bir Sürü Yılan Görmek

Rüyada bir sürü yılan gördüyseniz , karşınıza hangi olay çıkarsa çıksın her zaman güçlü olmanız gerektiğine , sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize , maddi sıkıntılar görmeye başlayacağınıza , ailenizden yardım alacağınıza ve birçok olayın üstesinden geleceğinize delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ