Rüyada Yılan Görmek Ne Demek, Rüyada Siyah Yılan Görmenin Anlamı Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek, Rüyada Siyah Yılan Görmenin Anlamı Nedir ?

0

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek ?

Rüyada yılan görmek gerçek yaşam da gizli düşmanlarınızın olmasına , size kötülük yapmak isteyen insanların fırsat kolladıklarına , dost sanmış olduğunuz insanların aslında menfaat sahibi olduklarına , hem maddi hem de manevi olarak zor günler geçirmeye başlayacağınıza ve çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza hiçbir şekilde güvenmemeniz gerektiğine delalet eder. Yani rüyada görülen rüya aslında pek hayırlı değildir ve bu yüzden çevrenizde dost sandığınız insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada yılan görmek

RÜYADA YILAN SOKMASI NE DEMEK

Rüyada yılan sokması , kısa zaman içerisinde çevrenizde bulunan insanlardan alacağınız darbelere , zararı dokunacak insanların hanenize geleceğine ve kötü sonuçların olacağına alamet eder. Bunların yanı sıra , yaşayacağınız bazı kötü olaylardan dolayı kötü duruma düşeceğinize , kötü günler geçirmeye başlayacağınıza , maddi ve manevi olarak büyük kayıplar vereceğinize , itibarınızın gideceğine , düşmanlarınızın yapmış olduklarından dolayı çıkmaza gireceğinize ve bu çıkmazdan çıkmak için çaba sarf edeceğinize işaret eder.

RÜYADA YILAN SOKMASI NE DEMEK

RÜYADA YILANDAN KAÇMAK NE DEMEK

Rüyada yılandan kaçmak , Çevrenizde size düşman olan insanlarla ortak olmayacağınıza , hanenize ve size kötülük yapmak isteyenlerden elinizden geldiğince uzak duracağınıza yorulur. Başka rüya yorumcularına göre ise bu rüya olumlu olarak tabir edilir. Hayatınızla ilgili güzel şeyler yapmaya karar vereceğinize , düşmanlarınızdan zarar görmeyeceğinize ve onlardan en kısa zaman içerisinde kurtulacağınıza , eğer bekarsanız o zaman yeni birisi ile tanışacağınıza , evliyseniz de hanenize gelecek olan zararları fark edeceğinize ve ona göre önlem alacağınıza rivayet edilir.

RÜYADA ÇOK SAYIDA YILAN GÖRMEK NE DEMEK

RÜYADA ÇOK SAYIDA YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada çok sayıda yılan görmek , Düşmanlarınızın çok olup size zarar vermek isteyeceklerine , düşmanlarınızla bilmeden ortaklık kuracağınıza ve onlarla beraber aynı işleri yapacağınıza ve bu yüzden ciddi anlamda zararlar göreceğinize , çevrenizde bulunan insanlara güvenmemeniz gerektiğine , maddi olarak büyük kayıplar vereceğinize , zorlu mücadeleden geçeceğinize ve zor günler geçirmeye yorulur.

RÜYADA BEYAZ YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada beyaz yılan görmek , Çevrenizde çok sevmiş olduğunuz insanlara karşı takınmış olduğunuz hem olumsuz hem de kötü tavırlarının değişmesini isteyeceğinize , insanlara eskisi kadar çok güvenmeyeceğinize , kendinizi en kısa zaman içerisinde düzelteceğinize işaret eder.

RÜYADA SİYAH YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada siyah yılan görmek , Aklına her şeyi koyan , kaybedecek herhangi bir şeyin olmayan ve cesaretli olan bir insanın varlığına delalet eder. Yakın zaman içerisinde başınıza gelecek olan kötü belalara , tehlikeli olan insanlarla karşılaşacağınıza ve onlardan size gelecek olan zararlara alamet eder. Bu yüzden gerçek yaşantınız da dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

RÜYADA YEŞİL YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada yeşil yılan görmek , helal yoldan sapıp harama bulaşacağınıza ve dini görevlerinizi yerine getirmeyeceğinize , günah işlemeye başlayacağınıza , etrafınızda bulunan kötü insanlardan olacağınıza , davranışlarınızı düzene sokmanız ve kötü davranışlardan uzak durmanız gerektiğine yorulur.

RÜYADA SARI YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada sarı renkte yılan görmek , bu rüya kişi için hayırlı değildir. Maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğinize , sözünüzün hiçbir yerde geçmeyeceğine , art niyetli ve kem gözlü birisinin varlığına , başınıza gelecek olan büyük tehlikelere ve uğursuzlukların yaşanmasına rivayet edilir.

RÜYADA SİYAH YILAN YAVRUSU GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada siyah yılan yavrusu görme , daha size zarar vermek için hareket geçmediğine ve bu kişiyi henüz fark edemediğinize ve çevrenizde bulunan düşmanlarınıza alamet eder. Bunun yanı sıra , çok güvenmiş olduğunuz arkadaşlarınızın sırtınızdan vuracağına , dikkatli olmanız gerektiğine , atacağınız her adımlarınızın nazara gelmeye işaret eder.

RÜYADA SİYAH YILAN YAVRUSU GÖRMEK

RÜYADA ALTINDAN YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada altından yılan görmek , hem maddi hem de manevi olarak yaşadığınız sorunlar varsa bunlardan artık kurtulup rahata ereceğinize , mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , iş yaşantınızda güzel adımlar atacağınıza , mevki olarak yükseleceğinize ve karşınıza size yararlı olacak insanların çıkmasına alamet eder.

RÜYADA EVDE YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada evde yılan görmek , evinizde bulunan birileri ile tartışma içerisine gireceğinize ve bu tartışmanın büyük olacağına , dışarıdan evinize sokulan düşmanlarınızın olmasına ve bunlara dikkat etmeniz gerektiğine , evde günah işleyecek olan insanların varlığına işaret eder.

RÜYADA KIRMIZI YILAN GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada kırmızı yılan görmek , sizin malınıza ortak olmak isteyen düşmanlarınızın olacağına , mirasınız varsa bunun gelmesini bekleyeceklerine ve bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Aynı zaman da maddi ve manevi olarak zararlar göreceğinize , mallarınızı düşmanlarınız yüzünden satmak zorunda kalacağınıza , zor zamandan geçeceğinize rivayet edilir.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir