Rüyada Yavru Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Yavru Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?

0

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada görülen yavru yılan genel olarak çevrenizde bulunan hem zararsız hem de güçsüz olan bir düşmana yorulur. Bunların yanı sıra sizden küçük olan birisinden kötülük görmeye başlayacağınıza , fakat bu durumdan fazla etkilenmeyeceğinize , dedikoducu ve bir o kadar da boşa kürek sallayan akrabanızın olduğuna alamet eder.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada Küçük Yavru Yılan Görmek

Rüyada küçük yavru yılan gördüyseniz , yaşantınız da artık yeni bir döneme adım atmaya başlayacağınıza , bazı konular da ise akrabalarınız tarafından sınanacağınıza , tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan artık kurtulmaya başlayacağınıza ve güçsüz olan bir düşmana rivayet edilir.

Bazı rüya alimcilerine göre ise ; malınız çok varsa mallarınız da başka insanların gözü kalmasına , kem gözlü insanlara , bu gibi insanlardan uzak durmanız gerektiğine ve ne olursa olsun doğru yoldan şaşmamanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada Yavru Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yavru yeşil yılan görmek , hayatınıza girecek olan yeni insanlara ve bu insanları çok iyi tanımanız gerektiğine , çevrenizde düşmanınızın olmasına fakat bu düşmanınızın savunmasız olmasına , size çok yakın olan birisinden zarar göreceğinize ve göreceğiniz bu zarardan dolayı da psikolojik olarak yıpranacağınıza yorulur.

rüyada yavru yılan görmek diyanet

Bunların yanı sıra , sorunlarınız varsa bunları en kısa zaman içerisin de çözeceğinize , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı sizi kıskanan insanların olacağına ve bu gibi insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yavru Beyaz Yılan Görmek

Rüyada yavru beyaz yılan gördüyseniz , düşman olanların yakın zaman içerisin de size karşı dost olacaklarına , eskisine göre daha fazla çalışıp çok iyi işler başararak en iyi yerlere geleceğinize ve iş yaşantınız da çekmiş olduğunuz sıkıntılar varsa bunları yavaş yavaş atlatıp rahata ereceğinize delalet eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza , kazanmış olduğunuz paraları daha tutumlu kullanacağınıza ama aklınızı her zaman çelmek isteyen arkadaşlarınızın yanınızda olmasına işaret eder.

Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir