Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Nedir ?

0

Rüyada zabıta görmek , gerçek yaşam da hiçbir insanın cesaret bile edemeyeceği işler ve çalışmalar yapacağınıza , eşinizden , dostunuzdan veya akrabalarınızdan ötürü yaşayacağınız bazı sorunlardan dolayı canınızın sıkkın olacağına , büyük tartışmalar içerisine gireceğinize ve kavgaların olmasına işaret eder.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Rüyada zabıta olduğunuzu gördüyseniz , halka yararlı olacak işlere adım atacağınıza , iyi işler yaparak herkes tarafından sayılıp sevileceğinize , yapacağınız işlerde belli bir zamandan sonra uzmanlık kazanacağınıza , ilgili yerlerde büyük bir isim olunacağınıza ve akıl danışmanlık için birden fazla kişinin size danışmasına delalet eder.

Rüyada Resmi Giysili Zabıta Görmek

Rüyada resmi giysili zabıtalar görmek , gerçek yaşam da bazı insanların sizi yönlendirmesiyle yapacağınız çalışmalara , yapacağınız bu çalışmalardan dolayı ise büyük başarılar elde ederek çok fazla paralar kazanacağınıza yorulur.

Rüyada Sivil Giysili Zabıta Görmek

Rüyada sivil giysili zabıta görmek , halkınız için güzel çalışmalar içerisinde olacağınıza ve bu insanların sizi lider olarak seçeceklerine alamet eder.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

Rüyada zabıtadan kaçtığınızı gördüyseniz , istekli olarak yapacağınız bir işten sonra büyük zararlar göreceğinize , yapacağınız işten kazanacağınız tecrübelerden dolayı ise yeni iş girişimlerine gireceğinize ve bu işlerde başarılar elde ederek adınızı her yere duyuracağııza işaret eder.

Rüyada Zabıtadan Ceza Yemek

Rüyada zabıtadan ceza yemek , uzun çabalarınızın sonucunda işiniz için ortak bulamayacağınıza ve işlerinizi tek başınıza yapacağınıza , bu işlerden elde edeceğiniz başarılara ve sonrasında gelecek olan kazançlara delalet eder.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir