Rüyada Beyaz Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?

0

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada görülen beyaz tavşan genel olarak rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısın da hem ılımlı hem de anlayışlı birisi olduğun ve iş yaşantısın da başarılı olduğuna işaret eder. Aynı zaman da karşısına çıkacak olan birden fazla fırsatlara ve iş imkanlara , tüm sıkıntılardan , dertlerden ve üzüntülerden kurtulmasına de alamet eder.

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada Beyaz Tavşan Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz tavşan yavrusu gördüyseniz , gerçek hayatınız da elde edeceğiniz her türlü başarınız da ailenizin de katkısı olacağına , hane içerisin de huzurun ve mutluluğun hiçbir zaman eksik olmamasına , iş yaşantınız da belli bir zamandan sonra yorulmaya başlayacağınıza ve uzun bir tatile ihtiyaç duymaya rivayet edilir.

Rüyada Siyah Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada siyah ve beyaz renkte tavşan görmek , hayatınızda ki şansınızın bir anda artmaya başlayacağına , bol kısmetli dönemden geçeceğinize , elinize yüksek miktarda paranın geçmesine ve hayırlı işlere gireceğinize , uzun süreli olacak olan aşk yaşantınıza , başınıza gelecek olan her türlü musibetli olaylardan kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Tavşan Kucaklamak

Rüyada tavşan kucakladığınızı gördüyseniz , hem güler yüzlü hem de sevecen birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , kötü insanlardan olabildiğince uzak duracağınıza , bol kazançlı döneme gireceğinize , alacağınız müjdeli bir haberden sonra hayatınızın bir anda değişmesine işaret eder.

rüyada beyaz tavşan görmek ne demek

Rüyada Tavşan Beslemek

Rüyada tavşan beslemek , İnsanlarla olan ilişkilerinizin her zaman düzgün olmasına , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım eli uzatıp bol sevaplar işleyeceğinize , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , düşmanlarınız varsa onları alt edeceğinize ve mutlu bir hayatınızın olmasına yorulur.

Rüyada Gri Tavşan Görmek

Rüyada gri tavşan gördüyseniz , hem bahtınızın hem de şansınızın açık olmasına , bekarsanız ve evlenmek istiyorsanız o zaman karşınıza çıkacak olan hayırlı kısmetlere , tüm sıkıntılardan bir an önce kurtulacağınıza , ailenizle beraber güzel vakitler geçireceğinize ve kazanacağınız paraları her zaman hayırlı işler de kullanacağınıza alamet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir