Rüyada İncir Ağacı Görmek Ne Demek ? Rüyada İncir Yemek Ne Demek ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada İncir Ağacı Görmek Ne Demek ? Rüyada İncir Yemek Ne Demek ?

0

Rüyada incir gördüyseniz iş yaşantınız da büyük başarılar elde edeceğinize ve bundan sonra yaşantınızın daha güzel olmasına alamet eder. Aynı zaman da tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulup feraha kavuşacağınıza , zengin olacağınıza , halka faydalı olacak işler yapacağınıza , etmiş olduğunuz dualarınızın ve dileklerinizin kabul olmasına alamet eder.

Rüyada incir ağacı görmek ne demek

Başka rüya yorumcularına göre ise ; büyük servetlerinizin olmasına , nereden geldiğinizi bilip yerinizin kıymetiniz bileceğinize , geldiğiniz yeri hiçbir zaman unutmayacağınıza , yeni bir iş için girişim de bulunacağınıza ve sevmiş olduğunuz insanlarla beraber sevinç dolu zamanlar geçireceğinize , kendinize artık yeni bir yaşam kuracağınıza rivayet edilir.

RÜYADA AĞAÇTAN İNCİR KOPARMAK NE DEMEK?

Rüyada ağaçtan incir kopardığınızı gördüyseniz , hem kendiniz hem de ailenizin kısa zaman içerisin de maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağına , kazançlarınız da yükselmeler olacağına delalet eder.

RÜYADA İNCİR YEDİĞİNİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada incir yediğinizi gördüyseniz , hem kalabalık bir aileye hem de birden fazla evlada sahip birisi olacağınıza , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , zengin bir yaşantınızın olmasına ve kısa zaman içerisin de kafa dağıtmak için seyahat edeceğinize işaret eder.

rüyada incir görmenin anlamı

RÜYADA İNCİR AĞACININ KESİLDİĞİNİ GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada incir ağacının kesildiğini gördüyseniz , maddi olarak gücünüz de artışların olmasına , dertlerden ve aynı zaman da tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza , sizi sevenlerin size vereceği yardımlar sayesin de büyük yatırımlar yapacağınıza ve getirisi güzel işler yapacağınıza yorulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir