Rüyada Şort Görmek Almak Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Şort Görmek Almak Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada şort almak genel olarak rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde yeni mülklere sahip olacağına , uzun yıllar boyunca emek harcamış olduğu çalışmalarını yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlayacağınıza , iş konusunda büyük yükselmelere imzalar atıp ilerleyeceğine ve birçok kişinin de dikkatini çekeceğine , maddi olarak sıkıntılar içerisinde ise bu sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine ve sağlık sorunu varsa şifa bulmasına işaret eder.

Bunların haricinde , biriktirmiş olduğunuz paralar ile yeni bir ev veya araba alacağınıza , tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir kenarı bırakıp güzel günler geçirmeye başlayacağınıza , ulaşmak istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşacağınıza , hayal etmiş olduğunuz neler varsa bunların çok fazla zaman almadan gerçek olmasına delalet eder.

Rüyada beyaz şort almak

Rüyada beyaz renkte şort aldığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın size gelerek kötü zamanlarını paylaşmasına , borçlarınız varsa bunları zorlanmadan ödeyeceğinize , iş hayatınızda çok çabalayan birisi olduğunuzdan dolayı paranızın çok olmasına , ailenizle iyi zamanlar geçirip gün gelince genişlemesine , yapmak istediğiniz projelerinizi hayata geçireceğinize , iş veya okul yaşantınızda büyük başarılara imzalar atacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; hayatınızı artık düzene oturtmaya başlayacağınıza , rızkınızın artmasına , maddi olarak sorunlarınız varsa bunları çözeceğinize , aydınlık geleceğinizin olmasına ve rahat bir yaşam sürmeye yorarlar.

Rüyada Erkek Şortu Almak

Rüyada erkek şortu alıyorsanız ; gerçek yaşam da çok sıkıntılar çektiğinize fakat bunlardan artık kurtulacağınıza , işlerinizde daha iyi yere gelebilmek için yılmadan çalışacağınıza , sorunlarınızı ve dertlerinizi kafaya takmayacağınıza , planlamış olduğunuz bir kariyeriniz varsa bunu yapacağınıza , işlerinizin açılıp daha fazla paralar kazanmaya alamet eder. Aynı zaman da çok iyi çalışmalarınızın sonucunda yapmak istediğiniz projelerinizi yapacağınıza , korkusuz birisi olduğunuzdan dolayı herkesin size saygınlık göstermesine ve kurmuş olduğunuz hayallerinizin peşinden gideceğinize delalet eder.

Rüyada Hediye Şort Almak

Rüyada hediyelik şort almak , sizden ailevi konularda bilgi almak isteyen insanlara karşı hiçbir şekilde bilgi vermeyeceğinize , kötü giden işleriniz varsa kısa sürede düzeleceğine , hastalığınız varsa bu hastalıktan kurtulacağınıza , işsizseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı bir işe girip başarılı olacağınıza ve yatırım yaparak zengin olacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise ; büyük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinize ve sevmiş olduğunuz insanlarla beraber huzurlu mutlu zamanlar geçireceğinize yorarlar.

Rüyada Kot Şort Almak

Rüyada kot şort aldığınızı gördüyseniz , oturmuş olduğunuz koltukta büyük insan olacağınıza , hiçbir zaman maddi olarak sıkıntılar çekmeyeceğinize , manevi olarak huzur içerisinde yaşam süreceğinize ve sorunlarınızı çözeceğinize alamet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir