Rüyada Merdivene Uzanmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Merdivene Uzanmak Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada merdivene uzandığınızı gördüyseniz gerçek yaşamda çekmiş olduğunuz sıkıntıları ve dertleri bir kenara atarak rahat bir nefes alacağınıza , iş hayatınızda başarılı bir yere sahip olup kariyer yapacağınıza , hayatınızı tamamen değiştireceğinize ve iyi bir konuma geleceğinize , size zamanında zarar vermiş olan insanlarla yüzleşeceğinize işaret eder.

Bazı rüya alimcilerine göre ise ; rüyayı gören kişinin allah korkusu olduğuna , çok kötü bir hastalığınız varsa bundan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza , ailenizle zamanında yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bu sorunları çözüme ulaştıracağınıza , hem huzurlu hem de rahat bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , bekarsanız evlenip hayırlı bir yuvanızın olmasına , hayallerinizi ve arzularınızı gerçekleştireceğinize , hayatınızı artık düzene sokacağınıza delalet eder.

Rüyada Merdivene Uzanmak İhya

Rüyada merdiven görmek veya merdivene doğru uzanmak genel olarak rüyayı gören kişinin bazı konularda dikkatli olmasına , karşınıza çıkacak olan bazı sorunlara karşı tepkinli olmanız gerektiğine , sevmiş olduğunuz insanlardan başınız sıkıştığı zaman yardım isteyeceğinize ve bu insanların da sizlere yardım edeceğine , her zaman harama bulaşmadan hak yolunda ilerleyeceğinize , hayal etmiş olduğunuz şeylere fazla zaman geçmeden kavuşacağınıza , büyük bir kazanç elde ederek zengin olacağınıza alamet eder.

Aynı zaman da ; size rakip olan insanlarla mücadele içerisinde olup zafer kazanacağınıza , mutsuz olan dostlarınıza karşı iyilik yapıp mutlu etmek için elinizden geleni yapacağınıza ve olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza yorulur.

Yakın zaman içerisinde ise karşınıza çok hayırlı bir insan çıkıp bu insan ile bazı işler yapacağınıza , iş yaşantınızın her geçen gün güzel geçmesine kariyer olarak ilerlemenize , hayatınız boyunca hem lüks hem de rahat yaşam içerisinde olacağınıza ve işlerinizin artık zor olmayıp size göre daha çok kolay olacağına alamet eder. Yani rüyada görülen merdivene uzanmak rüya sahibi için çok hayırlıdır ve güzel rüyadır.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir