Rüyada Polis Olmak Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Polis Olmak Ne Demek ? Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olduğunuzu gördüyseniz o zaman gerçek yaşantınız da istemiş olduğunuz ne varsa bunları yavaş yavaş gerçekleştireceğinize , işiniz de her zaman mutlu ve huzurlu olacağınıza delalet eder. Aynı zaman da rızkınız da artış olacağına , hayallerinizi gerçekleştirmek için elinizden gelen tüm çabayı sarf edeceğinize ve huzur dolu bir hayatınızın olmasına alamet eder.

Rüyada Polis Olmak

Rüyada Sivil Polis Olmak

Rüyada görülen sivil polis , rüyayı gören kişinin elde edeceği başarımlardan dolayı ailesi başta olmak üzere çevresindeki herkesi gururlandıracağına , kafasında birden fazla planların olmasına , projeleriniz varsa bunları hayata geçireceğinize ve çok saygı değer birisi olup daha iyi yerlere geleceğinize rivayet edilir.

Rüyada Polis Olmak İstemek

Rüyada polis olmak istemek , kafanız da çeşitli hayallerinizin olmasına , isteklerinizi yerine getirebilmek için sürekli olarak çalışacağınıza , çevrenizdeki insanlardan takdir göreceğinize , başarımlarınızdan dolayı herkesi çok şaşırtacağınıza , rızkınızın bol olmasına ve karşınıza çıkacak olan hayırlı fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize alamet eder. Bunun haricin de yeni iş imkanlarının ayağınıza kadar gelmesine de yorulur.

rüyada polis olmak diyanet

Rüyada Polis Arabası Görmek

Rüyada polis arabası gördüyseniz , iş yaşantınız da yaşamış olduğunuz bir takım sıkıntılardan dolayı sıkıldığınıza ve bu yüzden tatile çıkmanız gerektiğine , bu aralar çok yorucu olacağına , çeşitli endişelerinizin olmasına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; kazanacağınız paranın size bir hayrı olmayacağına , mutsuz bir yaşantınızın olmasına , monoton giden bir hayatınıza girecek olan yeni arkadaştan sonra hayatınızın tamamen değişmesine işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir