Rüyada Erkek Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Erkek Çocuk Görmek Ne Anlama Gelir

0

Rüyada erkek çocuk görmek genel olarak hayırlı ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Gerçek yaşamınızda eğer bekarsanız o zaman kısmetli bir evlilik yapacağınıza , iş yaşantınızda kötü olaylarla karşılaşıyorsanız bunları çözeceğinize , iş yaşantınızda yükseleceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüyayı gören kişi eğer hastaysa o zaman yakın zaman içerisinde iyileşeceğine delalet eder.

Bekar olan erkek bu rüyayı görürse o zaman evlilik hazırlıkları yapmaya başlayacağına , kundakta erkek bebek görmek , başınıza gelecek olan bir sorunu kısa süre içerisinde çözeceğinize , evli birisi görürse o zaman da erkek çocuğunun olmasına delalet eder. Rüyada görülen erkek çocuk ağlıyorsa ; iyiye yorumlanmaz genel olarak kötüye yorumlanır. Birisinin size ihanet edeceğine , kötü şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada erkek çocuk doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurmak , Gerçek yaşam da evliyseniz ve eşiniz hamile ise o zaman kız çocuğunuzun olmasına yorulurken bazı durumlar da ise hem keder hem de üzüntülerin yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kadın ise o zaman aile içerisinde bazı huzursuzlukların yaşanacağına , bazı kötü şeylerle karşılaşacağına , eğer rüya sahibi hasta ise vefat etmesine delalet eder. Bunun yanı sıra rüyanızda karınızın erkek çocuk doğurduğunu görürseniz , hayırlı bir kız evladınızın olacağına alamet eder. Rüya sahibi kadın ise ; kötü olaylarla karşılaşacağına ve uzun bir süre boyunca bunla uğraşıp daha sonra rahatlayacağına yorulur.

Rüyada erkek bebek görmek

Rüyada erkek bebek görmek hayırlı rüyalardan birisidir. Çok yakın bir zaman içerisinde müjdeli haber alacağınıza , kötü işlerinizi düzeltmek için çaba sarf edeceğinize , hiç ummadığınız bir anda bir yerden toplu para geleceğine delalet eder. Fakat görmüş olduğunuz bebek eğer çirkin ve cılız ise o zaman hem kötülükler göreceğinize hem de sizin hakkınızda dedikoduların olacağına işaret eder. Rüya sahibi yaşlı ve hasta ise ; vefatının yakın olmasına alamet eder.

Rüyada erkek çocuk sevmek

Rüyada sevilen erkek çocuk genel olarak büyük bir düşmanınızın olacağına ve sizin zayıf anınızı bekleyip daha sonra saldıracağına yorulur. Rüyada görmüş olduğunuz erkek çocuk eğer beyaz ve uzun boylu ise o zaman düşmanınızın da gizli olduğuna , kısa boylu ve esmerse o zaman da ; düşmanınızın hem çok zengin birisi olduğuna hem de tehlikeli olmasına alamet eder. Sarışın erkek çocuk sevmek , düşmanınızın yaşlı olmasına işaret eder.

Rüyada erkek çocuk emzirmek

Rüyada erkek çocuk emzirmek , gerçek yaşam da eğer hamileyseniz o zaman kız çocuğunuzun olacağına , çocuğunuzun çok başarılı olmasına ve hayırlı bir evlada alamet eder. Eğer yabancı birisinin çocuğunu emdiriyorsanız ; düşmanlarınızın olmasına ve bu yüzden dikkatli olmaya yorulur. Sütten kesilmiş bir çocuğu emzirmek , gerçek hayatınızda işleyeceğiniz bir suçtan dolayı hapse gireceğinize ya da uzun sürece bir hastalığa yakalanıp yatakta kalacağınıza işaret eder.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir