Rüyada Çikolata Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir ? Ne Demek
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Çikolata Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir ? Ne Demek

0

Rüyada görülen çikolata genel olarak rüya sahibinin gerçek yaşantısında hem huzurlu hem de mutluluk olacağına ve sıkıntılı giden zamanlarından kurtulup rahata ereceğine yorulur. Bunun yanı sıra , büyük paralar elde edeceğinize , hiçbir zaman harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve alın teri ile para kazanmaya işaret eder.

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Birinin Çikolata Vermesi

Rüyada birisi size çikolata veriyorsa o zaman uzun süreli olacak şekilde bir aşk yaşantınızın olmasına , zor zamanlarınız da yanınızda olacak olan insanlara , günlük yaşantınız da çekmiş olduğunuz tüm sıkıntılardan , dertlerden ve stresli günlerden kurtulup rahata ereceğinize , hayatınız da artık beyaz bir sayfa açacağınıza ve çevrenizde bulunan kötü insanları da hayatınızdan çıkartacağınıza delalet eder.

Rüyada Çikolata Hediye Almak

Gerçek yaşam da hiç olmadığı kadar çok mutlu olacağınıza , hane içerisin de hem bolluk hem de bereketin hiçbir zaman eksik olmamasına , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara ise her konuda yardımcı olacağınıza , çekmiş olduğunuz zahmetlerin en sonunda karşılığını iyi bir şekilde alacağınıza alamet eder.

Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyada çikolata dağıttığınızı gördüyseniz o zaman yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza , bundan sonraki yaşantınızın eskisine göre daha iyi olacağına ve hayırlı işler yapacağınıza alamet eder.

rüyada çikolata görmek diyanet

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yediğini görmek , karşınıza çıkacak olan birden fazla fırsatların olmasına , bu fırsatları doğru bir şekilde değerlendireceğinize , her zaman sağlam adımlar atacağınıza ve sizin hakkınız da olacak olan dedikodulara , bu dedikodulara ise aldırış etmeyeceğinize delalet eder.

Rüyada Erimiş Çikolata Görmek

Rüyada eriyen çikolata gördüyseniz , büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza , yaşayacağınız bu hayal kırıklığına sadece siz üzülmeyeceksiniz ailenizde bulunan insanların da çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Birinden Çikolata Almak

Rüyada birisinden çikolata alıyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde alacağınız bir müjdeli haberden sonra uzun bir yolculuk edeceğinize , hayatınız da var olan sıkıntılar ve dertler varsa bunların üstesinden en kısa zaman içerisin de geleceğinize ve hayatınızın tekrardan daha iyi olmasına rivayet edilir.

Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Rüyada çikolata görüp yemiyorsanız , çekmiş olduğunuz uzunca sıkıntılardan kurtulup en sonun da rahat bir yaşama adım atacağınıza , karşınıza çıkacak olan birden fazla fırsatlara , birçok konu hakkında yeni yeni insanlarla tanışacağınıza ve hayatınızı bu alanda değiştireceğinize yorulur.

Rüyada Çikolata Yediğini Görmek

Rüyada çikolata yediğini görmek , hem maddi hem de manevi olarak biraz sıkıntılar içerisine gireceğinize , rahatsızlık yaşamaya delalet eder. Yani bu rüya aslında rüyayı gören kişi için pek hayırlı değildir.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir