Rüyada Sırtlan Avlamak Ne Anlama Gelir ?Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Sırtlan Avlamak Ne Anlama Gelir ?Tabiri

0

Rüyada sırtlan avlamak genel olarak gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , hayatınızda büyük değişimlerin olmasına , yeni bir döneme adım atacağınıza , üzüntülerinizin yerini sevincin alacağına , kısa zaman içerisinde birisi ile kuracağınız ortaklıktan dolayı büyük kazançlar elde edeceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize , iş yaşantınızda vermiş olduğunuz emeklerinizin karşılığını er yada geç alacağınıza , parlak bir geleceğinizin olacağına alamet eder.

Bunların yanı sıra ; bankada bulunan hesabınızda daha fazla paranın olmasına , Zor çalışmaların içerisinde olacağınıza ve en sonunda ise yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , hem azimli hem de sabırlı birisi olduğunuzdan dolayı iyi işlere adım atacağınıza , bazı engeller ile karşılaşacağınıza fakat bu engelleri rahatça aşacağınıza ve en sonunda huzara kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Sırtlan Avlamak İhya

Sevmiş olduğunuz arkadaşlarınızla beraber hem huzurlu hem de çok mutlu zamanlar geçireceğinize , her zaman helal yoldan kazanç elde edeceğinize , maddi olarak sorunlarınızı çözeceğinize , evliyseniz eğer eşinize güzel hediyeler alarak onu mutlu edeceğinize , hata yapmadan iş hayatınızda başarılı olacağınıza , hem kafa hem de beden olarak kendinizi dinlendireceğinize ve sonra daha iyi işler yapmak için çaba sarf edeceğinize işaret eder.

Başka rüya yorumcularına göre ise ; yaşamış olduğunuz kötü günleri geride bırakıp bundan sonra önünüze bakacağınıza , sorunlarınızdan kurtulmak için çaba sarf edeceğinize , kazancınızı arttırmak için başka yollara başvuracağınıza , tanımış olduğunuz veya bir yakınınızdan alacağınız yüksek maddi destekten sonra hayatınızı değiştireceğinize , çok iyi işlere girip büyük kar getirecek işler yaparak maddi kazancınızı ikiye katlayacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da hem maddi hem de manevi olarak kendinizi iyileştireceğinize , kırmış olduğunuz kalpler varsa onları onarmak için işe koyulacağınıza ve üzerinize kapanan kapıların tekrardan aşılmasına yorulur.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir