Rüyada Kuru Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kuru Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir ? Ne Demektir ?

0

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Rüyada görülen kuru üzüm genel olarak hem bereket hem de mutluluk gibi anlamlara gelmektedir. Harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve hane içerisin de bolluğun çok olmasına yorulur. Aynı zaman da zenginlik içerisin de yaşam süreceğinize , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı ailenizin sizinle gururlanacağına işaret eder.

rüyada kuru üzüm görmek

Rüyada Siyah Kuru Üzüm Görmek

Rüyada siyah kuru üzüm gördüyseniz o zaman bol rızıklı ve bereketli yaşam süreceğinize , bu durumun akrabalarınızın gözüne batacağına , bu yüzden çirkef insanlardan uzak durmanız gerektiğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı çevrenizdeki insanların gözüne batacağına yorarlar.

Bunların yanı sıra , evlilik yaşantınızın daha iyi olacağına , harama bulaşmadan helal yoldan kazanç elde edeceğinize , var olan günahlarınızı affettirmek için her gün Allah’a yalvaracağınıza alamet eder.

Rüyada Kuru Üzüm Yediğini Görmek

Rüyada kuru üzüm yediğinizi gördüyseniz , harama bulaşmadan sadece hayatınız için doğru yolda ilerleyeceğinize , boğazınızdan hiçbir zaman haram lokma geçmeyeceğine , sürekli olarak çok çalışacağınıza , kimseye muhtaç kalmayacağınıza , elde edeceğiniz başarımlardan dolayı karşınıza hayırlı şeyler çıkacağına işaret eder.

Helal kazanç elde edeceğinize , huzur dolu bir hane içerisin de olacağınıza , iş yaşantınız da ise sıkı dostlarınızın olacağına , dedikodular varsa onların biteceğine , tüm sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden en kısa zaman içerisin de kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada Kuru Siyah Üzüm Görmek

Rüyada kuru siyah üzüm görmek , Bu rüya genel olarak rızık anlamına gelir. Gerçek yaşam da sıkıntılarınız varsa onların artık son bulacağına , bereketli bir yaşantınızın olacağına , mutlu bir hayat süreceğinize , sağlık açısından ise hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınıza ve var olan hastalığınız varsa kısa süre içerisin de şifa bulacağınıza delalet eder.

rüyada siyah kuru üzüm görmek

Rüyada Sarı Kuru Üzüm Görmek

Rüyada sarı kuru üzüm gördüyseniz , hayattan hiç olmadığı kadar zevk alacağınıza , mutlu olmaya , insanlarla ilişkinizin her zaman çok iyi olmasına , ne hayaliniz varsa onu gerçekleştirmek için elinizden gelen her çabayı sarf edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Kuru Üzüm Dağıttığını Görmek

Rüyada kuru üzüm dağıtmak , elde edeceğiniz kazancınızın bir kısmını hayra bağışlayacağınıza , yardıma muhtaç olan insanlara elinizden geldiğince yardım edeceğinize , bol sevaplar işleyeceğinize , hane içerisin de bereketin hiçbir zaman eksik olmayacağına ve bu yüzden sürekli olarak Allah’a şükredeceğinize işaret eder.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir