Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı 2024
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı 2024

0

Günümüzde kadınlar arasında en çok yapılan lif modelleri arasında uzun lif örnekleri yer alıyor. Özellikle uzun lif modellerinin kullanımı diğer liflere göre daha rahat olduğundan dolayı birçok bayan tarafından tercih edilmektedir.

Uzun lif modelleri hem hediyelik hem de çeyizlik için yapılan harika örneklerden birisidir. Banyo için yapılmasının asıl nedeni tek başımıza sırtımızı keseleyemediğimizden dolayı lif uzun olunca daha rahat keselendiğinden dolayı bayanlarımızın genel olarak uzun lifleri bu yüzden daha çok tercih eder.

2022 Uzun Lif Modelleri

Lifler eski zamanlardan beri yapılan ve hala da modası geçmeden her sene değişik modellerle karşımıza çıkan el işlerinden birisidir. Yapımı da çok basit olduğundan dolayı kadınlar başına oturduğu zaman birkaç gün içerisin de bitiriyorlar. Tabi bunu yapabilmeniz için tığ işini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Lif modelleri nasıl el işi ile evler de yapılıyorsa aynı şekilde dışarıda da hazır olarak satılan modeller de bulunmaktadır.

Eski zamanlar da genellikle en çok yapılanlar kare ile yuvarlak lif modelleri oluyordu. Fakat daha sonra dikdörtgen lifler çıkmaya başladı ve en son olarak uzun lif modelleri yapılarak bu noktada bayanlarımızın kurtarıcısı haline geldi diyebiliriz. Çünkü özellikle fazla kilolu ve yaşı büyük olanlar için banyo yapmak gerçekten sıkıntı oluyordu. Lifler zaten vücut temizliği için önemli olduğundan kadınların kurtarıcısı olarak uzun lifler yapılmaya başlandı.

Bizde 2022 yılına özel olarak hamarat kadınlarımız tarafından yapılan birbirinden güzel ve renkli uzun lif modellerini sizlerle paylaştık. Sayfamız da hem modeller bulunuyor hem de lif yapımını bilmiyorsanız lifin nasıl yapıldığını anlatan bir video ekledik. Burada bulunan modellerin aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Biraz hayal gücünüzü kullanarak daha değişik tarzlarda ve motifler de uzun lifler örebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin…

Balık Uzun Lif Modelleri
Banyo İçin Uzun Lif Örnekleri
Banyo Lifleri
Bebek Örgülü Uzun Lif Modelleri
Boncuk ve Desenli Uzun Lifler
Çeyizlik Uzun Lif Modelleri
Çiçek Desenli Uzun Lif Modelleri
Çiçekli Lifler
Çiçekli Uzun Lif Modelleri
Desenli Uzun Lif Örnekleri
En Güzel Lif Örnekleri
farklı Renkli Uzun Lif Modelleri
Güzel Uzun Lif Modelleri
Halkalı Uzun Lif Örnekleri
Hayvan Desenli Uzun Lif Modelleri Yapılışı
Kahverengi Uzun Lif Modelleri
Kalp Figürlü Uzun Lif
Kullanışlı Lif Modelleri
Pembe Beyaz Uzun Lif Örneği
Penguen Hayvan Desenli Uzun Lif Modelleri
Renkli Uzun Lif Modelleri
Sarı Çiçekli Lif Örnekleri
Sarı Çiçekli Uzun Lif Örnekleri
Tutacaklı Lif Modelleri
Tutmalı Lif Örnekleri
Uzun Lif Modelleri
Uzun Lif
Yeni Lif Modelleri
Yeni Sezon Lif Örnekleri
Yeşil Lif
Yeşil Renk Uzun Lifler

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir