Rüyada Taziyeye Gitmek ( Görmek ) Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Taziyeye Gitmek ( Görmek ) Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada taziyeye gitmek , gönlünüzden nasıl bir yaşam geçiyorsa o şekilde yaşayacağınıza , eğer gerçek yaşam da bekarsanız o zaman eğlenceli olan yerlere sık sık gideceğinize , hem konuşkan hem de samimi olan birisi ile evlilik yoluna adım atacağınıza , sıkıntılarınız varsa onları başınızdan def edeceğinize , mutlu bir yaşam sürmeye başlayacağınıza , sevmiş olduğunuz insanlarla güzel zamanlar geçireceğinize , hiç beklemediğiniz bir anda çevrenizde bulunan birkaç insandan yardım alacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da rızkınızın her zaman bol olmasına , huzur içerisinde kimseye zarar vermeden yaşam süreceğinize , gireceğiniz her işte büyük çabalar sarf ederek iyi yerlere geleceğinize , hayatınız boyunca rahat etmeye ve toplum içerisinde saygın birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Taziyeye Gelinmesi

Bazı insanlara hem iş öğreteceğinize hem de onlara öncülük eden birisi olacağınıza , geçirmiş olduğunuz sıkıntılardan sonra rahat bir nefes alıp neşe dolu zamanlar geçireceğinize , eğer çalışıyorsanız o zaman iş yerinizde terfi alıp mevki olarak yükselişe geçeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , maddi olarak büyük imkanlara sahip olacağınıza , hiçbir şekilde belli bir süre boyunca kötü olaylarla karşılaşmayacağınıza , mutluluk duyacak şeyler yaşayacağınıza yorulur.

Bazı rüyacılara göre ise ; imanınızın daha güçlü olacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , her konuda şanslı olacağınızdan adımınızı nereye atsanız bereketli olmasına , aile yaşantınızda mutlu günler geçireceğinize , maddi gücünüzün eskisine göre daha iyi olacağına , mevki ve makam sahibi birisi olup herkesin size saygınlık duymasına işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir