Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir ? Diyanete Göre Rüyada Kız Çocuğu Görmek
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir ? Diyanete Göre Rüyada Kız Çocuğu Görmek

0

Diyanete Göre Rüyada Kız Çocuğu Görmek ?

Rüyada görülen kız çocuğu genel olarak hem bolluk hem de bereket gibi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişi için ise bu rüya çok hayırlıdır. Eğer gerçekte de çocuğunuz varsa o zaman onun güzel başarımlar elde edeceğine ve çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Bunların yanı sıra , zor zamanlardan ve geçim dertlerinden kurtulup rahata ereceğinize , bolluk içerisinde yaşam süreceğinize ,her geçen gün malınız da artmalar olacağına , hastalığınız varsa kısa zaman içerisinde bu hastalığınızdan kurtulup şifa bulacağınıza delalet eder.

Rüyada eğer kendinizi bir küçük kız olarak gördüyseniz ; kısa zaman içerisinde hastalığa yakalanacağınıza veya işleyeceğiniz bir suçtan dolayı hapse düşeceğinize yorulur.

Normalde biliyorsunuz ki kız çocukları evin neşesi olurlar ve bu yüzden rüyada görülen kız çocuk yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli haberden sonra daha çok mutlu olacağınıza , hayal etmiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve istediğiniz ne varsa onları yapmak için çok çaba sarf edeceğinize rivayet edilir.

Bu rüya erkek çocuğu görmekten daha çok hayırlıdır ve rüya sahibi bekarsa o zaman yakın zaman içerisinde evleneceğine alamet eder.

AĞLAYAN KIZ ÇOCUĞU GÖRMEK

  • Rüyada ağlayan kız çocuğu gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılı zamanları unutacağınıza ve bundan sonra güzel günler yaşamaya başlayacağınıza ve yüzünüzün güleceğine işaret eder.
Rüyada kız çocuğu görmek

RÜYADA KIZ EVLAT EDİNDİĞİNİ GÖRMEK 

  • Rüyada kız evlat edinmek , Çevrenizde size çok büyük iyiliği dokunacak olan birisi ile tanışacağınıza ve bu kişi ile arkadaş olacağınıza , her zaman sizin için hayırlı olacak işler peşinde koşacağınıza , helal yoldan kazanç elde edeceğinize ve hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza delalet eder.

KIZ ÇOCUĞUNA SARILDIĞINI GÖRMEK 

  • Rüyada kız çocuğuna sarılmak , hem maddi hem de manevi olarak ihtiyaç sahibi birisine elinizden gelen yardımı yapacağınıza , çok istemiş olduğunuz şeyleri gerçekleştireceğinize ve eskisine göre daha çok mutlu olacağınıza alamet eder.

KIZ ÇOCUĞU DOĞURDUĞUNU GÖRMEK

  • Rüyada kız çocuğu doğurmak , Eğer gerçek yaşamda hamileyseniz o zaman çocuğunuzu kız değilde erkek olacağına alamet eder. Aynı zaman da çalışacağınız işler de çok başarılı olup iyi mevkiye geleceğinize de rivayet edilir.

RÜYADA SARIŞIN KIZ ÇOCUĞU GÖRMEK

  • Rüyada sarışın kız çocuğu görmek , rüya sahibinin gerçek yaşam da hem çok alıngan hem de aşırı hassas birisi olduğuna , ilişkilerin de sık sık sorunlar yaşamasına ve ailenizde yaşlı birisi varsa onun hastalanmasına alamet eder.

RÜYADA KIZ ÇOCUĞU KAYBETMEK

Rüyada kız çocuğu kaybetmek , hem gerçek yaşantınızda hem de iş yaşantınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğinize ve hiçbir şansı geri çevirmeyeceğinize işaret eder.

RÜYADA KIZ ÇOCUĞUYLA KONUŞMAK

Rüyada kız çocuğu ile konuşmak , çok kısa bir zaman içerisinde alacağınız müjdeli haberden dolayı mutlu olacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak yaşamış olduğunuz zorluklardan kurtulacağınıza ve rahat nefes alacağınıza delalet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir