Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri

0

Rüyada saç görmek kişi için hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Saç biliyorsunuz kadınlar için çok önemlidir ve güzelliğini sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Bu yüzden rüyada da görmek kişi için o derece hayırlıdır. Rüyada görülen saç genel olarak kişinin daha çok güçleneceğine , iş yaşantısında yaşamış olduğunu sıkıntıları bir kenara atacağına ve rakiplerine karşı galip geleceğine işaret eder.

Rüyada Saç yolmak

Rüyada saç yolduğunuzu gördüyseniz çevrenizde bulunan insanların sizi çok seveceklerine ve saygınlık kazanacağınıza alamet eder. Aynı zaman da herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize , çok iyi yerlere geleceğinize , büyük adam olacağınıza yorulur.

Rüyada Saçın uzaması

Rüyada saçın uzamasını görmek , rüya sahibinin de ömrünün uzun olacağına , evinize bir eşya alacağınıza , eğer evliyseniz ve çocuk istiyorsanız o zaman bir çocuğunuzun olma müjdesi olmasına , Saç uzatmak istiyorsanız ve saçınızı uzatıyorsanız ; bazı yerlere borçlarınızın olmasına ve ödemeniz gereken meblanın daha fazlasını ödeyeceğinize delalet eder.

Rüyada Uzun saç Görmek

Rüyada görülen uzun saç rüyayı gören kişinin bilgi sahibi birisi olmasına , uzun ömürlü olmaya , her konuda kendisini geliştirip olgunlaştıracağına alamet eder. Bunların yanı sıra hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza , tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir köşeye bırakacağınıza , rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada Siyah saç Görmek

Rüyada siyah renkte saç görmek , eğer evliyseniz eşinizin hem dürüst hem sadık hem de saygılı birisi olduğuna , bekarsanız da evleneceğiniz eşinizin bu özelliklerde birisi olmasına yorulur.

Rüyada saçlarınız çok koyu siyah renkte ise o zaman ; bekarsanız zengin bir erkek ile evleneceğinize , evliyseniz de eşinizin daha da çok varlıklı birisi olacağına alamet eder.

Rüyada Yumuşak saç Görmek

Rüyada yumuşak saç görmek genel olarak hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Hiç ummadığınız anda hayır kapılarının size doğru açılacağına , para ve mülk sahibi birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Bakımlı saç Görmek

Rüyada bakımlı saç gördüyseniz , kısa süre içerisinde birisi ile tanışıp çok iyi bir arkadaş olacağınıza , bu arkadaşlığın size baya bir fayda getireceğine yorulur. Bu rüya hem erkek hem de kadın için de geçirlidir.

Rüyada Çirkin ve biçimsiz saç Görmek

Rüyada hem çirkin hem de biçimsiz bir saç görürseniz , istemiş olduğunuz bir şey için çaba sarf edip çok çalışacağınıza , çok yorulacağınıza fakat hedefinize çok zaman geçmeden ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kızıl saç Görmek

Rüyada kızıl renkte saç görmek , insanlara karşı çok şirin ve sempatik olacağınıza , böyle birisi olduğunuz için çevreniz tarafından çok sevilip sayılacağınıza , herkesin sizi sevmesine delalet eder.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir