Rüyada Kurabiye Görmek ( Almak ) Ne Anlama Gelir ? Tabiri
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Kurabiye Görmek ( Almak ) Ne Anlama Gelir ? Tabiri

0

Rüyada kurabiye görmek , kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayır kapılarının size daha fazla kazanç sağlayacağına , eskisine göre daha iyi birikim yapmaya başlayacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak durumunuzun iyi olacağına , işinizi her alanda daha iyi yapacağınıza , yüzünüz asık geziyorsanız artık yüzünüzün asık olmayacağına ve yardıma muhtaç olan insanlara elinizden gelen yardımı yapacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da , ruhsal olarak kötü durumdaysanız bu durumun içerisinde çıkacağınıza , değer vermiş olduğunuz bir insandan alacağınız güzel haberden sonra mutlu olacağınıza , tüm sıkıntılarınızdan ve sorunlarınızdan kurtulacağınıza , artık rahat bir nefes almaya başlayacağınıza , hiçbir zaman hastalık yüzü görmeyip sağlıklı bir birey olacağınıza , bekarsanız kısmetinizin açılıp hayırlı birisi ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Bakkaldan Kurabiye Almak

Kapalı olan şansınız varsa bunun artık açılacağına , elde edeceğiniz büyük başarılardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , her türlü sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulup rahata ereceğinize , atacağınız büyüm adımlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize , iş konusunda ise çok çalışıp hem maddi hem de manevi olarak büyük yerlere geleceğinize , dostunuz veya akrabanızla gireceğiniz ortak bir işte iyi kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Beyaz Kurabiye Almak

Gönlünüzden geçen yaşamı yaşayacağınıza , her zaman olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza , yapmış olduğunuz her işte başarılar elde edip takdir alacağınıza , sağlık sorunları yüzünden zor zamanlar geçireceğinize fakat daha sonrasında düzeleceğinize , kısmetinizin az olmasına ama buna rağmen hayatta istemiş olduğunuz şeylere sahip olacağınıza , gireceğiniz her işte hem başarılı olacağınıza hem de çok fazla şey öğreneceğinize , size faydası dokunacak şeyler öğreneceğinize ve her zaman söz vermiş olduğunuz şeyleri yerine getireceğinize işaret eder.

Rüyada Elmalı Kurabiye Almak

Çok çalışıp en sonunda istemiş olduğunuz zenginliğe ulaşacağınıza , size ideal olan bir kısmetin çıkmasına , kendinizi toparlayıp daha hayırlı olan insanlarla işler yapacağınıza , tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup rahata ereceğinize delalet eder.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir