Kadınların Beyaz Renk Kıyafetler Giyerken Dikkat Etmesi Gerekenler
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kadınların Beyaz Renk Kıyafetler Giyerken Dikkat Etmesi Gerekenler

0

Kıyafet seçimi yapacağınız zaman mutlaka renk seçimini de ona göre yapmanız son derece önemlidir. Mesela beyaz renk her zaman temizliği , saflığı ve aynı zaman da masumiyeti temsil eden cesur renklerden birisidir. Genel olarak yaz mevsimlerin de tercih edilir ve gerçekten çok fazla avantajı da vardır. Ama beyaz elbise tercih edeceğimiz zaman dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ? isterseniz buna bakalım.

Kadınların Beyaz Renk Kıyafetler Giyerken Dikkat Etmesi Gerekenler

Ayakkabı ve Kıyafet Uyumu

beyaz elbiseler ile uyumlu ayakkabi kombinleri

Beyaz kıyafet giydiğiniz zaman eğer kıyafetinize uygun olmayan ayakkabı tercih ederseniz o zaman kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Örnek verecek olursak beyaz renkte uzun bir kıyafet giydiniz ve siyah renkte rugan ayakkabı seçerseniz ortaya harika kombinasyon çıkarmış olursunuz. Yaz mevsimin de tercih edecekseniz o zaman doğal olan renk tonlarını yansıtan beyaz sandaletleri seçebilirsiniz.

Düğün Törenlerinde Beyaz Renk Elbise Tercih Etmeyin

Düğün törenine davetliyseniz ve beyaz renkte elbise giyecekseniz o zaman bu kararı hemen değişirin. Çünkü o gün sadece gelin beyaz kıyafet giymelidir ve sizin de giyeceğiniz elbise beyaz olursa pek uygun olmaz. Bu yüzden tamamen beyazdan oluşan kıyafet tercih etmek yanlış seçim olur.

Kalabalık Şehirlerde Hızlı Bir Hayat Yaşıyorsanız Beyaz Renk Elbiselerden Kaçının

Büyük şehir gibi bir yerde yaşıyorsanız o zaman kızlar beyaz renkte elbise tercih etmeniz pek uygun olmaz. Çünkü gün bittikten sonra eve döndüğünüz de kıyafetiniz de bazı lekeler olabilir. Bu yüzden kalabalık şehirde yaşıyorsanız daha koyu renkleri tercih etmeniz daha doğru seçim olacaktır sizin için.

Beyaz Kıyafetlerinizle, Açık Renk Kotları Kombin Haline Getirin

Bulunmuş olduğunuz yerin iklimi yumuşaksa o zaman beyaz renk sizin için çok önemli olacaktır. Çünkü bu gibi yerler de yaşayanlar genel olarak yaz ve kış renk tercihlerin de beyazı tercih ederler. Ama tabi her gün sadece beyaz kıyafet giyilmez. Bunun yanı sıra hem yumuşak hem de açık renkte olan jean modellerini de tercih ederek ortaya harika kombinler çıkartabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir