Hoşlantı Mı Yoksa Aşk Mı ? Birine Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Hoşlantı Mı Yoksa Aşk Mı ? Birine Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz ?

0

Günümüzde sürekli olarak merak edilen sorular arasında birisine aşık olduğumuzu nasıl anlarız ? sorusu oluyor. Ya da karşı tarafa hissetmiş olduklarımız acaba aşk mı yoksa hoşlantı mı ? Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığımız zaman akıllara genel olarak gelen ilk soru aşık olup olmadığını anlamanın yoları geliyor. Vücudumuz da hem fizyolojik hem de psikolojik olarak değişimler meydana gelmeye başlar.

Birine Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlayabiliriz

Acı ve Zorluklara Karşı Direnciniz Yükseldiyse

Son zamanlar da eğer hem acı hem de zorluklarla kolay mücadele etmeye başladıysanız o zaman bu birisine aşık olduğunuza gösteren bir şeydir. Çünkü insan ne zaman hastalık döneminde hastalığını kolay ve hafif bir şekilde atlatırsa o zaman birisine aşık olmuş demektir.

Umutsuzluğa Kapılmıyor ve Yaşam Enerjiniz Yükseklerdeyse

Aşık olan insanların başına çok kötü olaylar gelse bile asla umutsuz bir havaya girmezler. Çünkü tüm hayatını sadece O kişiye adamıştır ve aşık olan insan zaten çok mutlu olacağından dolayı diğer şeyleri pek kafasına takmaz.

Gelecek Hayalleri Kurmaya Başladıysanız

Aşık olan insanların genel olarak en çok yapmış olduğumuz şeylerden birisi de sevdiği kişi ile hayal kurmaktır. Eğer sizler de birisi ile hayaller kuruyorsanız o zaman o kişiyi büyük ihtimalle aşık olmuşsunuz demektir.

Aileniz İle Tanıştırmayı Düşünüyorsanız

Aile ile tanıştırma evet genel olarak ilişki belli bir noktaya geldiği zaman devreye girer ama bazı zamanlar da ilişkinin ilk dönemlerinde de yaşanabilmektedir. Birbirini çok seven ve aşık olan kişiler de bu süre kısa olabiliyor. Daha sonra ailelerle tanışma olduktan sonra evlilik ile sonuçlanabiliyor.

Geçmişte Yaşadığınız Acıları Unutturduysa

Geçmişte yaşanan kötü olaylar hiçbir zaman aklımızdan gitmez ve resmen kabuk tutar. Fakat artık geçmişte yaşamış olduğunuz şeyleri takmıyor ve acılarınız eskisi kadar yoksa o zaman doğru insanı bulmuşsunuz demektir.

İLGİLİ YAZI ;

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir