Disney Plus Türkiye’ye Ne zaman Gelecek ? Disney Plus Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Disney Plus Türkiye’ye Ne zaman Gelecek ? Disney Plus Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

0

Disney Plus biliyorsunuz ki yurtdışında yayınlanıyor ve günümüzde ise Türkiye’ye ne zaman geleceği ve aynı zaman da fiyatı ne kadar olacağı çok merak edilmektedir. Disney Plus Türk oyuncuları ile bir anlaşma yapmıştır ve RTÜK ise bu duruma onay vermiştir fakat ne zaman kullanıma açık olacağı araştırılmaktadır. Bizde bu konu hakkında araştırma yaparak ne zaman geleceğini ve fiyatı ise ne kadar olacağını bulup sizlerle paylaştık.

Disney Plus Türkiye’ye ne zaman gelecek

DİSNEY PLUS TÜRKİYE’DE NE ZAMAN ERİŞİME AÇILACAK? 

Disney Plus Türkiye’ye açılacağı konusunda şuanda söylenebilecek net bir söz yoktur arkadaşlar. Fakat ortaya atılan iddialara bakacak olursak Disney Plus Haziran 2022’de Türkiye de olacağı söylenmektedir.

disney plus Türkiye fiyatı

DİSNEY PLUS ÜCRETİ NE KADAR?

Netflix ile Amazon Prime Türkiye’de birden fazla sayıda kullanıcısı bulunmaktadır ve ücretlerine bakacak olursak Netflix ayda 26.99 TL ila 54.99 TL iken Amazon Prime 8.99 TL ile aylık ücreti bulunmaktadır.

Disney Plus’a baktığımız zaman ABD’de ödenen tutar 6.99 aylık ve yıllık olarak ise 69.99 TL ücret ödenmektedir. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki Netflix ile Amazon Prime Türkiye’ye göre bir fiyat uygulamaktadır. Ama Disney Plus Türkiye’ye geldiği zaman aynı diğer platformlar gibi Türkiye bazlı bir ücret uygular mı orası henüz belli değildir.

DİSNEY PLUS DİZİLERİ NELER?

Disney Plus platformunda yabancı dizi ve filmlerin yanı sıra yerli olan birden fazla dizi ila film de yer alacaktır. İşte yer alacak olan belli başlı diziler ve filmler ;

  • X Men: First Class
  • Loki
  • Buz Devri
  • Toy Story
  • The Book of Boba Fett
  • Eternals

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir