Boru Paça Pantolon Kombinleri Kadın
  1. Anasayfa
  2. Moda

Boru Paça Pantolon Kombinleri Kadın

0

Kadın pantolon modelleri dendiği zaman genel olarak ilk akla gelen model boru paça pantolon modelleri oluyor. Boru paça pantolonlar özellikle günümüzde çok güzel kombine edildiği zaman ortaya harikalar çıktığını belirtmek isteriz. Kadınlarımızın da birçoğu bu tarz pantolonları tercih etmektedir.

Bluz ve boru paça pantolon kombinleri

Boru Paça Pantolon Nedir?

Boru paça pantolonun ne olduğunu bilmiyorsanız kısaca anlatalım. Hem basen hem de baldır kısmı vücudu sararken paça kısmının da bileklere kadar inmesidir. Yani pantolon aşağıya doğru dümdüz bir şekilde inmektedir fakat en aşağı kısmı boru şeklinde açıktır. Günlük kombine yapılacağı zaman genellikle bu tarz pantolonlar çok tercih edilir.

Bu Senenin Boru Paça Pantolon Kombinleri Kadın

Boru paça pantolonlar dar pantolonlara göre gerçekten çok rahat olmaktadır. Bu pantolonlar aslında bakarsanız 80’li yıllardan kalmadır fakat bu zamana kadar halan da popüleritesini yitirmemiştir. Aynı zaman da en güzel yanlarından birisi de her vücut tipine uygundur. Kombine yaparken de üst parçayı ve ayakkabı seçimini iyi yaparsanız çok güzel olursunuz.

Boru paça kot pantolon kombinleri

Boru Paça Pantolon Kimlere Yakışır?

Boru paça olan pantolonlar aslında bakarsanız herkese yakışmaktadır. Yani uzun boylusundan tutun kısa boylusuna ve kilolusundan tutun zayıf insanına kadar herkese yakışmaktadır. Eğer baldır ile basen kısımlarınız biraz fazla ise o zaman bu pantolonu tercih ederek hem zayıf hem de uzun boylu görünebilirsiniz.

Bunun yanı sıra balık etli olan kadınlarımızın da birçoğu bu tarz pantolonları tercih etmektedir. Vücut kusurlarınız varsa ve bunları gizlemek istiyorsanız da boru paça pantolonlar tam da sizlere göre diyebiliriz. Şimdi dilerseniz bu sezona özel olan boru paça pantolonlara daha yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Boru paça pantolon kimlere yakışır
Boru paça pantolona altına nasıl ayakkabı olur
Gömlek altına boru paça pantolon kombinleri
Kazak altına boru paça pantolon kombinleri
Yazlık boru paça pantolonlu kombinler

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir