Boyu Uzun Gösteren Renkler Hangileridir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Boyu Uzun Gösteren Renkler Hangileridir ?

0

Uzun Görünmek İçin Uzun Gösteren Renkler

Birçok bayan kısa boylu olduğundan dolayı bu durumdan hep şikayetçi olur ve uzun görünmek için birden fazla yöntem denerler. Bu yöntemler arasında ayakkabı ile kıyafetlerde seçilecek olan renkler gelir. Şimdi uzun boylu olarak görünmek istiyorsanız renk olarak günümüzde en çok tercih edilenler arasında siyah renk geliyor.

Boyu Uzun Gösteren Renkler Hangileridir

Uzun görünmek istiyorsanız yapacağınız diğer yöntemlerden birisi de topuklu ayakkabı giymektir. Fakat topuklu ayakkabı giyeceğiniz zaman bazı durumlardan dolayı bu size işkence gibi gelebilir. Çünkü topuklu ayakkabılar rahatsız edici olduğundan dolayı çoğu kadın tercih etmiyor.

Peki , hiçbir şekilde topuklu ayakkabı giymeden uzun görünmek mümkün değil mi ? Tabiki de mümkün doğru bir şekilde kıyafetleriniz de seçeceğiniz renkler sayesinde boyunuzu uzun gösterebilirsiniz.

Nasıl Uzun Boylu Görünebilirsiniz ?

Şimdi uzun boylu görünmek istiyorsanız sizlere vereceğimiz renkleri kesinlikle tercih etmeniz gerekiyor. İşte o renkler ;

  • Siyah
  • Koyu Gri
  • Lacivert ve Tonları
  • Beyaz ve Tonları

Renk seçimi yapacağınız zaman eğer kızlar monokromatik renkler seçerseniz boyunuz bu şekilde uzun olacaktır. Aynı zaman da uzun görünmek istiyorsanız tek renk uyumuna da son derece dikkat etmeniz de fayda vardır.

Çizgili olarak tasarlanan kıyafetleri tercih edeceğiniz zaman fizik yapınızı da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çünkü bu çizgiler fizik yapınızı ortaya çıkaracağından dolayı seçim yaparken özenle seçmeniz gerekmekte.

Bacak boyunuz kısa olacağından dolayı da bol paça olan pantolonlardan olabildiğince uzak durun. Genel olarak dar paça pantolonları tercih edin.

En son olarak uzun görünmek istiyorsanız bileklerinizi açıkta bırakacak pantolonları seçebilirsiniz.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir