Siyah Beyaz Elbise Kombinleri
 1. Anasayfa
 2. Moda

Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

0

Bayanlar elbise kombinleri yapacakları zaman renk olarak en çok tercih ettikleri siyah ile beyaz renkler oluyor. Evet siyah ve beyaz yapılan kombinleri bulunduğunuz ortamda daha şık olacağınızı gösterir. Bu yüzden genç kızlarımızın çoğunluğu bu renkleri tercih ediyor. Aynı zaman da bu tarz kombinleri her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat sizlere önerimiz yaz ayında kesinlikle siyah beyaz kombinleri uygulayın. Peki yapılan bu kombinler nelerdir ?

Siyah beyaz kışlık elbiseler , siyah beyaz yazlık elbiseler , siyah beyaz günlük elbise kombinleri ve siyah beyaz spor elbise kombin gibi kombinleri yapabilirsiniz.

Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

Yapacağınız siyah ve beyaz elbise kombinleri genel olarak her ten rengine kolayca uymaktadır. Yukarı da verdiğimiz modelde de gördüğünüz üzere siyah beyaz rengi altta veya üst bölgelerde kullanabilirsiniz. Emin olun bulunacağınız ortamda bu elbise modeli ile çok şık olacaksınız ve bütün gözler sizde olacak.

Siyah Beyaz Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Siyah beyaz elbise modellerinde en çok merak edilen konulardan birisi de seçilecek ayakkabılar oluyor. Evet aslında bakarsanız seçeceğiniz ayakkabı renkleri sınırsızdır. Çünkü birçok ayakkabı bu kombine uymaktadır. Fakat siyah beyaz elbise ve altımıza da ayakkabı seçtik diyelim kullanacağınız aksesuarlar da bu renge hitap etmesi gerekiyor. Örnek verecek olursak kızlar ; siyah beyaz elbise tercih yaptık , altımıza kırmızı renkte bir ayakkabı , kırmızı fular ve kırmızı saç aksesuarları , kırmızı çanta ve son olarak kırmızı kordonlu saat seçimini yaparak ortaya harika kombinasyon çıkarmış oluruz.

Peki siyah beyaz elbisenin altına hangi renklerde ayakkabılar giyilir onlara madde madde bakalım ;

 • Mavi
 • Lacivert
 • Kırmızı
 • Pembe
 • Kahverengi
 • Krem
 • Bordo
 • Gri
 • Siyah

Siyah Beyaz Elbise Altına Hangi Ayakkabı

Siyah beyaz elbiselerin altına tercih edebileceğiniz ayakkabılar ise şöyledir ; ince topuklu aykkabılar , babet , sandalet , bot , blok topuk ayakkabılar ve kitten topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Elbise ile ayakkabı seçimini yaparken burada hangi mevsimde tercih edecekseniz ona da dikkat etmeniz de fayda vardır. Bunlara dikkat ederek ayakkabı seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir