Maksi Etek Nasıl Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Maksi Etek Nasıl Kombinlenir ?

0

Maksi etekler hem kışın hem de yazın genç kızlar tarafından çok tercih edilen giyimlerden birisidir. Özellikle son dönemler de moda tasarımcıları tarafından üretilen en yeni maxi etekler gerçekten harika göründüğünü sizlere söyleyebiliriz. Maksi boy olan etek modelleri zaten yaz sezonuna damgasını vuracağa benziyor.

2022 maxi etek modelleri

Maksi etekler de kombin yapacağınız zaman eğer doğru bir şekilde uyumlu yaparsanız o zaman ortaya gerçekten harika model çıkartabilirsiniz. Maksi etekler her yaştan veya her vücutta olan bayana yakışır diye bir şey diyemeyiz. Çünkü kimisine yakışır , kimisine yakışmaz. Bu yüzden size yakışıyorsa ve üzeriniz de iyi duruyorsa tercih edebilirsiniz.

bayan maxi etek modelleri

Maxi Boy Ne Demek

Birçok kişi maxi boy’un ne olduğunu bilmiyor bizler de bu konu hakkında kısaca bilgi verelim. Yere kadar uzanan uzun eteklere maxi boy etek adı verilmektedir.

Maksi etekler genel olarak en çok özel günler de ve sokak kombinlerin de genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Yani sizler de uzun etek modellerini seviyorsanız bence bunlar tam da sizlere göre.

Maksi Boy Etek ve Büstiyer Kombini

Genel olarak maksi boy etek kombini yapılacağı zaman akıllara gelen ilk giyim bustiyer etek kombini oluyor. Yani tercih etmiş olduğunuz eteği eğer bustiyer modeli ile birleştirirseniz o zaman ortaya gerçekten harika kombin çıkartırsınız. Bir de fiziğini güzelse o zaman emin olun şahane olacaksınız.

en yeni Maksi Etek modelleri

Fakat diyelim beliniz ince ve bacaklarınız da uzun değilse o zaman bu şekilde kombinasyon yaparak ince olan belinizi ortaya çıkarmış olursunuz. Aynı zaman da ayakkabı olarak da topuklu seçerseniz hem boyunuzu bu şekilde uzun göstermiş hem de ayakkabınızı eteğinizin altında saklamış olursunuz.

Maksi Boy Etek Tişört Kombini

Yazın dediğimiz gibi maxi etekler çok tercih ediliyor ve kombin olarak da üstünüze tişört tercih edebilirsiniz. Maksi boy olan eteklerinizi tişörtlerle birleştirme yaparsanız ortaya hem spor hem de salaş bir görünüm çıkartabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Maksi boy etek ne demek
Maksi etek modelleri
Maxi boy etek
maxi etek kombinleri
maxi etek modası
Maxi etek modelleri siyah
maxi etek modelleri
Maxi etek
Siyah maxi etek
Yazlık maxi etek kombinleri
yeni maksi etek modelleri

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir