LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Kombini İçin 5 Püf Nokta!
  1. Anasayfa
  2. Moda

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Kombini İçin 5 Püf Nokta!

0

LC Waikiki bayan tesettür tunik günlük hayatta daha şık ve tarz olmanızı sağlar. kombin oluştururken dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir? Siz de bu önemli noktalara dikkat ederek kombinlerinizi daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

LC WaikikiBayan Tesettür Tunik Kombini Püf Noktaları

Uzun LC Waikiki bayan tesettür tunik modelleri günümüzde oldukça yaygın görmek mümkündür. Her mağazada çeşit çeşit modellerle karşılaşabilirsiniz. Fakat renk,  model, boy, kumaş yapısı gibi birçok faktör oluşturduğunuz kombinin tarzını yansıtabilmektedir.LC Waikiki bayan tesettür tunik kombini için dikkat etmeniz gereken püf noktalar:

1 –Ayakkabı Seçimi

 Uzun bir LC Waikiki bayan tunik seçecekseniz kısa ya da uzun boylu olmanız fark etmeksizin topuklu ayakkabı ile kombine etmeniz önemli bir detaydır. Bunun sebebi ise uzun tunik arada bir boy olduğu için boyunuzu ister istemez olduğundan daha kısa gösterecektir. Şık bir topuklu ayakkabı ile bu olumsuzluğun önüne geçebilirsiniz.

2 –Pantolon seçimi

LC Waikiki bayan tunik kombininde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise tunik altına giyeceğiniz pantolon seçimidir. Tunik altına eğer bol ve salaş bir pantolon giyerseniz olduğunuzdan daha kalın görünebilirsiniz. Aman dikkat!

3 –Renk Seçimi

 Seçeceğiniz tunik rengi ve desenlerinin sizi olduğunuzdan daha kalın veya daha zayıf gösterme konusunda oldukça önemli olduğunu hiç düşündünüz mü? Düz renk tercihleriniz sizi daha zayıf gösterirken, desenli ve çok renkli tercihler sizi olduğunuzdan daha kalın gösterecektir.

4 –Doğru Kalıp Seçimi

LC Waikiki bayan tesettür tunik tercihi yaparken her zaman kendi fiziğinizi tanımak sizi bir adım öne çıkaracaktır. Eğer çok zayıf bir fiziğe sahipseniz bol tunikler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Fakat çok zayıf olmayan bir yapıya sahipseniz o zaman ise dar tunikler yerine biraz daha bol tunikler tercih etmelisiniz.

5 –Şal ve Eşarp Uyumu

Uzun model tunik tercih eden tesettürlü hanımlar daha açık renk şal ve eşarp modelleri tercih etmelidir. LC Waikiki Tunik üstüne takacağınız şal ve eşarpla uyumu ile kıyafetinizde bir bütün yakalayabilirsiniz.

LC Waikiki Büyük Beden Tunik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

LC Waikiki bayan tesettür tunik seçiminde büyük beden ihtiyacı duyan kadınlar seçimlerinde nelere dikkat etmeli? Günümüzde büyük beden konusunda seçenekler oldukça artmış bu da tercih noktasında insanlara büyük kolaylık sağlamıştır.

Büyük beden tunik seçiminde en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden biri renktir! Özelikle kilo sorunu yaşayan kadınlar için düz renkler, siyah ve lacivert gibi koyu renkler her zaman kurtarıcı parçalar olmuştur.

Fakat koyu renklerden sıkıldıysanız, açık renk kıyafetler giymek istiyorsanız çift renk kombinler, özellikle kilo problemi yaşadığınız bölgedeki parçayı koyu renk, kombinin geri kalanını ise açık renk yapmanız oldukça şık bir görüntü sunacaktır.

LC Waikiki bayan tunik büyük beden tercihinde tek parça kıyafetler tercih edilmelidir. Tunik üzerine herhangi bir parça daha eklememelisiniz! Kat kat giyinmek sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Üstelik bu tarz kıyafetlerde kat kat giyinmek sizi rahatsız edecek ve hareketlerinizi de kısıtlayacaktır.

Büyük beden LC Waikiki bayan tesettür tunik seçiminde çizgilerin önemi azımsanmayacak kadar fazla! Özellikle enine çizgiler sizin için uygun olmamakla birlikte, boyuna çizgiler sizi daha uzun gösterecek ve haliyle daha zayıf görüneceksiniz.

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik ile Stil Sahibi Olmak Mümkün!

Tesettür giyimde fazla bütçeler ayırmadan da şık olmak mümkün elbette LC Waikiki bayan tesettür tunik kombini seçeceğiniz parçaların uyumu, şaldan eşarba, ayakkabıdan kemere daha birçok unsurla kombinlerinizieşsizleştirebilirsiniz. Burada en önemli unsur kombinin kullanım alanını doğru seçmenizdir.

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik ile İş Hayatında Tarz Olun

İş hayatında tercih edeceğiniz kombinde öncelikle çalıştığınız sektöre uygun seçimler yapılmalıdır. Bu seçimler içerisinde renk, tarz, desen gibi birçok faktör barındırır. Resmi bir kurumda çalışıyorsanız seçeceğiniz renkler daha otoriter olmalı. Burada kişisel zevk ve tercihlerinizden ziyade kurum u temsil eden renk ve tonlar ön planda olmalıdır.

Daha modern ve kurumsal bir sektördeyseniz tercih edeceğiniz renkler daha esnek seçimler olabilir. Burada kombinlerinizi daha uyumlu tonlarda ve kişiselleştirerek yapmanızda herhangi bir sorun olmayacaktır. Uyumlu parçalar seçmeye özen gösterin.

Günlük Hayatta LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Rahatlığı ve Şıklığı!

Günlük hayatta tercih edeceğiniz LC Waikikibayan tesettür tunik seçiminde en önemli önceliğiniz elbette rahatlığı olacaktır. Tercih ettiğiniz kombinlerin renk uyumu ile kolay bir şekilde şıklığı yakalamış olacaksınız. Kullanacağınız mevsime uygun renkler ise kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak. Ayrıca tesettür elbise modelleri ile her mevsim şık görünebileceğinizi de unutmayın.

Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir