Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı ?

0

Çanta ile ayakkabı kombinasyonu gerçekten çok zor kombinlerden birisidir. Fakat eğer doğru bir şekilde çanta ile ayakkabı kombinasyonunu yaparsanız o zaman ortaya gerçekten harika görüntü çıkartabilirsiniz. Eskiden çanta ile ayakkabı kombini dendiği zaman genel olarak akıllara sadece tek tip olan ayakkabı deseni ve rengi yani şöyle siyah ayakkabı ile siyah çanta geliyordu.

abiye çanta ayakkabı kombin

Fakat artık günümüzde o kadar şey değişti ki farklı renk seçenekleri de olduğundan dolayı insanlar tek renk tercih etmek yerine uyum yakalamaya çalışıyor. Eğer neon olan renkler ile farklı renkleri bir araya getirirseniz ve doğru kombin yakalarsanız o zaman şıklığı da yakalamış olursunuz.

ayakkabi canta kombini nasıl olmalı

Ayakkabı ile çanta kombini yapacağınız zaman kızlar ister aynı renk isterseniz de zıt renkleri tercih ederek kombinasyon yapabilirsiniz. Bu duruma örnek verecek olursak ;

  • Mor bir çanta tercih ettiniz ve fuşya renginde bir de ayakkabı seçtiniz. İlk baktığınız zaman bu biraz imkansız gelebilir sizlere fakat bu renklerle kıyafetleri bir bütün haline getirdiğiniz takdir de çok göz alıcı bir görünüm kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayakkabı ile çanta kombini yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de seçeceğiniz kıyafetlerin de aynı tarzda olmasıdır. Mesela spor kombini yapacağınız zaman spor ayakkabı ve aynı zaman da spor sırt çantasını tercih etmelisiniz.

İçindekiler

Ayakkabı Çanta Kombin Modelleri

Kadınlar kombin yapacakları zaman çanta ile ayakkabı onlar için en önemli parçadır. Kapalı olan kadınlarımız için de üç parçalı kombin yapılabilir. Şöyle eşarp çanta ve ayakkabı kombinleri.

Günlük yaşantınız için kadife elbise tercih ettiyseniz çanta , ayakkabı ve cüzdan da ona göre olması gerekiyor. Aynı şekilde ayakkabı olarak klasik model bir ayakkabı ise mutlaka küçük kadife çanta seçmeniz daha doğru olacaktır.

Tercih edeceğiniz ayakkabılar eğer yüksek topuk ya da platform topuk ise seçeceğiniz çanta modeli de pörtfey çantalardan birisini seçmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Ayakkabı Çanta Cüzdan Kombin
Ayakkabı Çanta Cüzdan Şal Kombin
ayakkabı çanta kombini modeli
ayakkabı çanta kombini
bot çanta kombini
bot çanta takım
canta ayakkabi cuzdan kombin
canta ayakkabi cuzdan kombin
canta ve bot kombinleri
çanta ayakkabı kombin
eşarp çanta ayakkabı kombinleri
topuklu ayakkabı çanta kombin

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir