Kiremit Rengi Elbise Kombinleri
  1. Anasayfa
  2. Moda

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri

0

Son zamanlar da özellikle tesettür olan kadınlarımız tarafından çok tercih edilen modeller arasında kiremit rengi elbise kombinleri yer alıyor. Kiremit rengi biliyorsunuz ki hem sıcak hem de çok dikkat çeken renklerden birisidir. Genel olarak ofis ortamların da , düğünlerde veya kampüs gibi yerler de çok tercih edilen renkler içerisin de yer alır.

Kiremit Rengine Hangi Renk Yakışır

Birçok bayanın kafasında olan soru şudur ? Acaba kiremit rengine hangi renkler daha çok yakışır ? sorusu oluyor. Ama merak etmeyin kızlar biz bu konu da detaylı araştırma yaptık ve kiremit rengi ile en uyumlu olacak olan renkleri sizlerle paylaştık. İşte o renkler ;

Kiremit tulum ve bot kombini
  • Siyah
  • Bej
  • Krem
  • Pudra
  • Haki Yeşili
  • Vizon
  • Gri
  • Asker Yeşili

Kiremit Rengi Elbiseye Uygun Eşarp ve Şallar

Yeni sezon başladı diyebiliriz ve kiremit rengi elbiseler de yerini almaya yavaş yavaş başladı. Bu renk ile en uyumlu eşarp tonları krem tonlardır. Hatta şöyle bir kombin de yapabilirsiniz krem tonlarından tutun bej , vizon ve kahverengiye çalan tüm renklerdeki şalları tercih ederek daha uyumlu kombin elde edebilirsiniz.

Kiremit rengi elbiseler nerden baksanız her sezon karşımıza yepyeni modelleri ile çıkmaya devam ediyor. Sizler ister siyahla isterseniz de kahve tonları ile kendi stilinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Eğer bu kıyafetler içerisin de daha canlı görünmek istiyorsanız o zaman mutlaka kiremit rengi ile en uyumlu olan beyaz renkleri seçebilirsiniz. Örnek verecek olursak kiremit rengin de bir elbise seçtiniz ve şal olarak da beyaz rengi seçebilirsiniz.

2022 ve 2023 yıllarına özel olarak tasarlanan kiremit rengi elbiseleri sadece günlük elbise olarak düşünmeyin. Aynı zaman da özel gecelerde , davetler de ve törenlerde de tercih edebilirsiniz. Tesettür giyim modasında ise kiremit rengi abiye modelleri çok dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Kiremit renkleri
Kiremit rengiyle ne giyilir
Kiremit rengine yakışan renkler
kiremit rengi tunik kombinleri
Kiremit rengi tesettür kombinleri
Kiremit rengi kombinler
Kiremit rengi kombininde spor giyim
Kiremit Rengi İle Uyumlu Renkler
Kiremit rengi ile uyumlu renk kahverengi
Kiremit Rengi İle Kombin
Kiremit rengi elbiseye krem rengi şal
Kiremit rengi elbise üstüne şal
Kiremit rengi elbise kombini
Kiremit rengi elbise altına stiletto ayakkabı
Kiremit rengi elbise altına ayakkabı
Kiremit rengi elbise altına ayakkabı kombini

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir