En Hafif Sigara Markaları 2022
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

En Hafif Sigara Markaları 2022

0

En Hafif Sigara Markaları Hangileri

Günümüzde özellikle de sigara kullanmayan çok az kişi vardır. Dünya genelinde sigara kullanımı oldukça fazla İstatistiklere bakıldığında sigara kullanımı yaş gruplarına göre fark göstermektedir. İnsanlar piyasanın en hafif sigaraları hangisidir bunlar araştırmak İnsan sağlığı için oldukça tehlikeli olan sigara kullanmaması gereken bir üründür.

Kadından, erkeğine, gencinden, yaşlısına birçok kişi sigara bağımlısıdır. İnsanların bunu göz önüne alındığında hafif sigara markaları pek ilgilerini çekmeyecektir. Bağımlı insanların birçoğu tütün mamullerinin en ağır olanı içmektedir. İnsanların sağlığa zararlı olduğu için sigara paketlerinin üzerine sigaranın içilmemesi için birçok fotoğraf basılmıştır. Aslında bakarsak bu fotoğraflar sigara kullanımını bir nebze de olsun azaltmıştır.

En Hafif Sigara Markaları

Ülkemiz istatistiklere göre ülkeler arasında sigara kullanımında 30. sırada gelmededir. Bu istatistik listesinin ilk sırasında Yunanistan ikinci sırasında ise Slovenya yer almaktadır. Uzmanlar sigaranın hafif ya da ağır olmasının bir farkı olmadığını söylese de insan psikolojik kendisini rahatlatmak için sigaranın hafif ve ağır olduğunu söylerler.

Ülkemizde sigara kullanımını azaltmak için 18 yaşından küçük kişilere hiçbir şekilde sigara verilmemektedir. Aslında bakarsak bu durum çocukların erken yaşta sigara içmesini engelleyecek bir yöntemdir. En hafif sigaralar içinde markasında ki nikotin miktarına bakacak olursak sonuç hiçte şaşılacak gibi değildir. Parlamento sigarasında 0,1 mg, kent white Super light 0,1 mg, marlboro touch soft gri 0.4 mg nikotin bulunmaktadır.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir