iPhone Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir ? ( Şifresiz )
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

iPhone Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir ? ( Şifresiz )

0

iPhone şifrenizi unuttunuz ve henüz iPhone şifrenizi nasıl kıracağınızı bilmiyor musunuz? Bu makale size iPhone şifresini çok kolay bir şekilde nasıl atlayacağınızı gösterecektir. Size bazı olası çözümler sunacağız. Bunlardan sizin için en uygun olanı seçin. İphone ekran kilidi kırma ve iphone ekran kilidi kaldırma hakkında bilmeniz gereken her şey bu makalemizde.

iPhone Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir
iPhone Şifre Kırma Yöntemleri Nelerdir

iPhone şifresi nasıl kırılır?

Soru: iPhone’umun şifresini unuttum ve şimdi kilit ekranında takılı kaldım. Birisi iPhone kodunu kırmama ve iPhone kilit ekranımı açmama yardımcı olabilir mi?

Özellikle farklı mobil cihazlar için birden fazla parolanız varsa ve iPhone’unuzu uzun süredir kullanmadıysanız, iPhone kodunu unutmak sık sık meydana gelebilir. Ya da bir önceki sahibinden kullanılmış bir iPhone satın aldıysanız ve o da kodu unuttuysa da olabilir. Yine de iPhone’u kırmak için, yani ona erişmek için ne yapabiliriz? Şimdi bunun için bir çözüm elde etmek istiyorsanız, bu makaleyi daha takip edebilirsiniz, sizin için bazı yöntemler hazırladık.

Yöntem 1: İphone Şifresini Kırma – Anyunlock Aracılığıyla

AnyUnlock, iPhone şifre kilidini açma konusunda uzmanlaşmış bir yazılımdır, ekran şifresi, Apple ID şifresi, ekran süresi şifresi veya iPhone yedekleme şifresi olsun, AnyUnlock sizin için kodları kolayca kırabilir ve iPhone’unuza tam erişim sağlayabilir.

Tamamen – iPhone kilit ekranının / Apple Kimliğinin / MDM kilidinin / iTunes yedekleme parolasının / ekran süresi parolasının kilidini açın.

Hızlı – Şifreleri 3 kolay adımda kaldırın, teknik bilgi gerekmez.

Bir daha asla unutmayın – AnyUnlock, iOS aygıtınızda depolanan tüm parolaları görüntülemenize ve dışa aktarmanıza bile olanak tanır. iPhone tuş kili unuttum probleminize en kolay çözüm üretebilecek yöntemlerden biri bu yöntemdir.

Yöntem 2: İphone Kodunu Kırma – iTunes Aracılığıyla

iPhone’unuzu geri yükleyebilir ve kodu iPhone’dan sıfırlayabilirsiniz. Ancak dikkat: iPhone’u iTunes’dan geri yüklerken iPhone’unuzdaki tüm veriler ve ayarlar silinecektir. Bu nedenle, geri yüklemeden önce bir yedek oluşturun ve ardından aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1: Bilgisayarınızda iTunes’u başlatın ve iPhone’unuzu daha önce eşzamanlanmış bilgisayara bağlayın. iPhone tanınacak ve bilgisayarla tekrar eşzamanlanacaktır.

Adım 2: “Apple” simgesine tıklayın > Ardından sol sütundaki “Genel Bakış” seçeneğini seçin.

3. Adım: “iPhone’u Geri Yükle…” düğmesine dokunun. iPhone fabrika ayarlarına sıfırlanacak ve iPhone’daki tüm veriler ve kod silinecektir.

4. Adım: Sıfırlamadan sonra “Yedeklemeyi Geri Yükle” seçeneğine tıklayın. Ardından iPhone kodu kırılacak ve veriler iPhone’da kalmaya devam edecektir.

Yöntem 3: iPhone Şifresini Kırma – iCloud’u Kullanma

Ayrıca iCloud ile iPad kodunu veya iPhone kodunu atlayabilirsiniz. Ancak ön koşul, şifreyi kırmak için iPhone’unuzda “iPhone’umu Bul” işlevini önceden etkinleştirmiş olmanızdır.

Yukarıdaki iki yöntemde olduğu gibi iPhone’daki tüm verilerin iCloud aracılığıyla kurtarıldıktan sonra silineceğini yine de belirtmek gerekir.

1. Adım: Resmi iCloud web sitesi icloud.com’u ziyaret edin > Apple Kimliğinizle oturum açın.

Adım 2: “iPhone Arama” ve ardından “Tüm Aygıtlar” üzerine tıklayın.

Adım 3: iPhone kodunu atlamak istediğiniz cihazı seçin > Parola dahil olmak üzere üzerinde depolanan tüm verileri silmek için “iPhone’u (iPad, iPod touch) Sil” seçeneğine tıklayın.

Yöntem 4: İphone/İpad Şifresini Kırma – Kurtarma Modunda

iPhone kodunu atlamak için yukarıdaki tüm yöntemlerin bazı sınırlamaları vardır. Bu iki yöntemi kullanarak iPhone/iPad’inizdeki parolayı atlayamazsanız, kurtarma modunda kodu kırabilirsiniz. Ancak, mevcut tüm verileriniz silinecektir.

Adım 1: iPhone’unuzu bir şarj kablosuyla bilgisayara bağlayın ve iTunes’u başlatın.

Adım 2: iPhone’unuzu yeniden başlatın > Ana Ekran düğmesini basılı tutun > iTunes logosunu gördüğünüzde Ana Ekran düğmesini bırakın.

3. Adım: iTunes’un açılan penceresinde, “Geri Yükle” ve “Güncelle” olmak üzere iki seçenek görebilirsiniz > “Geri Yükle “ye tıklayın. Ardından iPhone’unuzu geri yüklemek ve kodu kırmak için talimatları izleyin. iPhone kilit kırma işlemini kolay bir şekilde tamamlayacaksınız.

Adım Sevilay. Yaşım 30 evliyim ve 1 çocuk annesiyim. Kadınların faydalanması için elimden geldiğince yararlı makaleleri kadinlarinyeri.com sitesine açıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir