Odaya Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Giderilir ? Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir ?
  1. Anasayfa
  2. Pratik Bilgiler

Odaya Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Giderilir ? Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir ?

0

Sigara biliyorsunuz ki genel olarak sağlığa çok zararlıdır ve birçok kişi ev içerisin de içilse bile bu durumdan çok rahatsız olur. Ama bazı durumlarda ise evin her tarafına hatta kıyafetlere bile sinen sigara kokusu birçok kişiyi sinir eder. Bu makalemiz de ise odaya sinen sigara kokusunu çıkarmak için hangi yöntemleri denememiz gerek onlara göz atacağız.

Odaya sinmiş sigara kokusu nasıl giderilir

SİGARA KOKUSU ODADAN NASIL YOK EDİLİR? 

Odanıza sinen sigara dumanından kurulmak istiyorsanız bunu yapmak için ilk yöntemde kullanacağımız malzemeler arkadaşlar hem kabartma tozu hem de elma sirkesi oluyor. İlk önce 1 su bardağı içerisine kabartma tozumuzu ekleyelim ve daha sonra içerisine hızlı olmayacak şekilde suyumuzu ekleyelim. En son olarak ise elma sirkesini ekleyerek odanızın bir köşesine yapmış olduğunuz bu karışımı koyun. Farkı göreceksiniz ki odanız sigara kokusundan arınmış olacak.

İkinci yöntem: Günlük yaşantımız da sürekli olarak tüketmiş olduğumuz kahveyi sigara kokusu için kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için sigarayı hangi bölümlerde içiyorsanız o yerlere kahve keseleri yerleştirin. Bu şekilde yaparak sigara kokusundan da kurtulmuş olacaksınız.

Üçüncü yöntem: Şimdi arkadaşlar geldik en son yönteme. Okulu olan mumlar sigara kokusu için en etkili yöntemdir. Sigara içildikten sonra bu mumları yakarsanız bulunmuş olduğunuz odada hiçbir şekilde sigara kokusu olmaz.

Adım Dilay 20 yaşındayım ve üniversite okumaktayım. Boş zamanlarım da makale yazmayı çok seviyorum. Gezmeyi ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir