Rüyada Ters Yöne Yüzmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Ters Yöne Yüzmek Ne Anlama Gelir ? Kısaca Tabiri Nedir

0

Rüyada ters yöne doğru yüzdüğünüzü gördüyseniz o zaman ileride çok iyi işler başaracağınıza ve mevki olarak yükseleceğinize , işinizdeki azminiz sayesinde çok iyi yerlere geleceğinize ve rızkınızın ise daha çok olacağına , keyfinizin ve neşenizin hiçbir zaman eksik olmayacağına , aşk yaşantınızın daha iyiye gitmesine , eğer ticaretle uğraşıyorsanız o zaman çok iyi işler başaracağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra , çevrenizde bulunan insanlardan hayır duaları alacağınıza , mutlu bir yaşantınızın olmasına , hem huzurun hem de bereketin hiçbir zaman eksik olmayacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da zengin olan bir bayandan yardım görmesine , çevrenizde sizin zamanınızı çalan ve sizi gereksiz yere meşgul eden insanlardan uzaklaşacağınıza , hem rahata hem de huzura ereceğinize , harama bulaşmayıp her zaman hak yolunda ilerleyeceğinize ve evliyseniz bir evladınızın olmasına delalet eder.

Rüyada Ters Yöne Yüzmek İhya

rüyada ters yöne doğru yüzmek genel olarak gerçek yaşam da elde edeceğiniz kazançlardan dolayı rahat edeceğinize , her alanda özellikle iş konusunda elde edeceğiniz başarılara , gelirinizde artışların olmasına , büyük adımlar atarak çevrenizdeki insanların size karşı saygınlıklarının olacağına ve hiç beklemediğiniz bir anda elde edeceğiniz başarılardan dolayı iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra ; İşinizde emek harcayarak zamanı geldiğinde yönetici koltuğunda oturacağınıza , tüm sıkıntılarınızı ve dertlerinizi bir köşeye bırakacağınıza , üzüntülü zamanlarınızı geriye bırakıp artık önünüze doğru bakacağınıza , hedeflemiş olduğunuz şeyleri yapmak için çaba sarf edeceğinize , bol kazançlı işler yapacağınıza alamet eder.

Başka rüya alimcilerine göre rüyada terse yüzmek ; yaşamınızda artık yeni bir sayfa açacağınıza , hem sorunlarınızı hem de yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızı çözeceğinize , ailenizin bazı konularda size destek vereceklerine , yeni iş kapılarının size doğru açılmasına ve bu iş sayesinde büyük kazançlar elde edeceğinize , hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulup ayağa kalkacağınıza işaret eder.

Merhaba benim adım derya. 34 yaşındayım ve evliyim 2 çocuk annesiyim. Cilt bakımı ve örgü modellerine çok ilgim olduğundan dolayı en güzel makaleleri sizler için paylaşmaya özen gösteriyorum. Sinemaya gitmeyi ve bisiklet sürmeyi çok severim.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir