Rüyada Mısır Tanesi Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir Kısaca
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Mısır Tanesi Görmek Ne Anlama Gelir ? Tabiri Nedir Kısaca

0

Rüyada mısır tanesi görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında tüm sorunlarını çözmeye başlayacağına , hastaysanız eğer kısa süre içerisinde şifa bulup ayağa kalkacağınıza , yaşamınızda bazı planlamalar yapacağınıza , herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize , her zaman karlı işler yapıp başarılar elde ederek elinizin bollaşacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra , sıkıntılı bir döneme gireceğinize fakat bu süre fazla uzun olmadan feraha kavuşacağınıza , sorunlarınızı rahat bir şekilde halledeceğinize , tüm sıkıntılarınızı ortadan kaldırabilmek için elinizden gelen tüm çabayı göstereceğinize , lüks bir yaşam için hiç durmadan çalışacağınıza ve iyi yerlere geleceğinize alamet eder.

Rüyada Mısır Tanesi Almak

Rüyada mısır tanesi aldığınızı gördüyseniz kendi çapınızda küçük bir iş yeri açacağınıza ve bu iş yerini gün geçtikçe büyütüp daha iyi kazançlar elde edeceğinize , hem arkadaşlarınızla hem de akrabalarınızla aranızın çok iyi olup güzel muhabbetler edeceğinize , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza , sıkıntılarınızı kafanızdan def edeceğinize ve bundan sonra önünüze bakacağınıza , yolunuzun açık olacağına , kafanızda kurmuş olduğunuz şeyleri yapacağınıza yorulur.

Başka rüyacılara göre ise ; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlara karşı kendinizi koruyacağınıza , sizi destekleyen insanların olacağına , sağlık sorunlarınız varsa kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve iyileşeceğinize , hayallerinizin peşinden giderek amaçlarınıza ulaşacağınıza , yapacağınız işlerde kendinizi gösterip mevki olarak yükseleceğinize ve beklentilerinizin karşılığını her zaman alacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da bekarsanız eğer karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza , evliyseniz de bir evladınızın olacağına ve bu duruma karşı çok mutlu olmaya işaret eder.

Adım Yeşim. 22 yaşındayım ve Üniversite son seneyi okumaktayım. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak ve makale yazmayı da çok sevdiğimden dolayı boş zamanlarım da kadinlarinyeri.com sitesine makale yazmaktayım.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir