Rüyada Fare Görmek ( Yakalayıp Kaçırmak)  Ne Anlama Gelir ?
  1. Anasayfa
  2. Rüya

Rüyada Fare Görmek ( Yakalayıp Kaçırmak) Ne Anlama Gelir ?

0

Rüyada fare yakalayıp sonrada kaçırmak , giden rahatınızın tekrardan yerine gelmesine , evliyseniz eğer hayırlı bir yuvanızın olacağına ve eşinizle aranızın tekrardan düzeleceğine , bundan sonra gözünüzün açık olacağına ve kimseye inanmayacağınıza , el atacağınız işlerde hep iyi yerlere geleceğinize ve bu sayede büyük kazançlar elde edeceğinize hırsınızın ve aynı zaman da nefsinizin kurbanı olmayıp doğru hareket edeceğinize , güzel yatırımlar yaparak iyi paralar kazanacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; sağlık sorunlarınız varsa artık bunlardan kurtulacağınıza , bayadır beklemiş olduğunuz haberi en sonunda alarak çok mutlu olacağınıza , iş hayatınızda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , moralinizin eskisine göre daha da iyi olacağına delalet eder. Aynı zaman da işinizde göstereceğiniz azimlerden dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , elinize yüklü miktarda paraların geçmesine ve rahata ermeye yorulur.

Rüyada fare yakalayıp kaçırmak

Gerçek yaşam da size bol miktarda kazanç sağlayacak işler yapacağınıza ve bu işi yaparken de ortak bulacağınıza , hiçbir kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde duracağınıza , kurmuş olduğunuz büyük hayallerinize ulaşmak için çok çaba sarf edeceğinize , kısa zaman içerisinde büyük kazançlar elde edeceğinize ve problemlerinizi ise yavaş yavaş çözeceğinize yorulur. Aynı zaman da tam ümidinizi kesmiş olduğunuz bir şeyin olmasına , arkadaşlarınızla aranız kötü ise bu kırgınlıkların son bulacağına , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza ve mutlu olacağınıza , hem ağız tadınızın hem de sağlığınızın yerinde olmasına , rakiplerinize karşı zafer elde edeceğinize işaret eder.

Bazı rüya alimcileri ise şöyle der ; rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda karlı işlere adım atmasına , hem hayırlı hem de güzel çalışmalar yaparak çok iyi yerlere gelmesine , kazancının hiçbir zaman eksilmeyeceğine aksine daha da fazla olmasına , huzurlu bir yaşam sürmesine ve yerinde saymayıp hep ilerlemesine yorarlar.

Adım Erman. 24 yaşındayım ve küçük yaşımdan beri bilgisayarla uğraşmaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı Editör olmak istedim. Hem okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir