Kadınların Yeri

Rüyada Fare Görmek ( Yakalayıp Kaçırmak) Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Fare Görmek ( Yakalayıp Kaçırmak)  Ne Anlama Gelir ?

Rüyada fare yakalayıp sonrada kaçırmak , giden rahatınızın tekrardan yerine gelmesine , evliyseniz eğer hayırlı bir yuvanızın olacağına ve eşinizle aranızın tekrardan düzeleceğine , bundan sonra gözünüzün açık olacağına ve kimseye inanmayacağınıza , el atacağınız işlerde hep iyi yerlere geleceğinize ve bu sayede büyük kazançlar elde edeceğinize hırsınızın ve aynı zaman da nefsinizin kurbanı olmayıp doğru hareket edeceğinize , güzel yatırımlar yaparak iyi paralar kazanacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise ; sağlık sorunlarınız varsa artık bunlardan kurtulacağınıza , bayadır beklemiş olduğunuz haberi en sonunda alarak çok mutlu olacağınıza , iş hayatınızda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , moralinizin eskisine göre daha da iyi olacağına delalet eder. Aynı zaman da işinizde göstereceğiniz azimlerden dolayı çok iyi yerlere geleceğinize , elinize yüklü miktarda paraların geçmesine ve rahata ermeye yorulur.

Rüyada fare yakalayıp kaçırmak

Gerçek yaşam da size bol miktarda kazanç sağlayacak işler yapacağınıza ve bu işi yaparken de ortak bulacağınıza , hiçbir kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarınızın üzerinde duracağınıza , kurmuş olduğunuz büyük hayallerinize ulaşmak için çok çaba sarf edeceğinize , kısa zaman içerisinde büyük kazançlar elde edeceğinize ve problemlerinizi ise yavaş yavaş çözeceğinize yorulur. Aynı zaman da tam ümidinizi kesmiş olduğunuz bir şeyin olmasına , arkadaşlarınızla aranız kötü ise bu kırgınlıkların son bulacağına , bekarsanız karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine adım atacağınıza ve mutlu olacağınıza , hem ağız tadınızın hem de sağlığınızın yerinde olmasına , rakiplerinize karşı zafer elde edeceğinize işaret eder.

Bazı rüya alimcileri ise şöyle der ; rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda karlı işlere adım atmasına , hem hayırlı hem de güzel çalışmalar yaparak çok iyi yerlere gelmesine , kazancının hiçbir zaman eksilmeyeceğine aksine daha da fazla olmasına , huzurlu bir yaşam sürmesine ve yerinde saymayıp hep ilerlemesine yorarlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ